HEADS - רשת המספרות הגדולה בישראל

זכיינות

רוצה לפתוח מספרה ? אתה כבר בעל מספרה שמרגיש שהגיע הזמן להגדיל את העסק ולשבור את תקרת הזכוכית ? 

עוד מעצב שיער בדרך להגשים חלום, רוצה גם אתה להיות שותף שלנו במספרה משלך?

מספרה מצליחה

למה כדאי גם לך להצטרף לרשת מספרות HEADS ?

המילה זיכיון מבלבלת ולכן חשוב לנו להדגיש כי מספרה אשר מצטרפת לרשת HEADS נשארת עצמאית לחלוטין, אין תשלום מהמחזור ואנו לא נכנסים לאף זכיין לכיס, ניהול המספרה ממשיך להיות בלעדי ועצמאי, יש כאן רק תועלות רבות ועל כך ייעידו 9 המספרות שכבר חברות ברשת.

1. הניסיון שלנו יחסוך לך הרבה זמן וכסף

הקניית שיטות עבודה נכונות ויעילות יאפשרו לכם להימנע מכל כאבי הראש הכרוכים בניהול שוטף של המספרה וזאת בעזרת הניהול המקצועי של הרשת והכוונה של מעצבי הרשת המובילים, לזאת תוסיפו גם מיתוג ופרסום נכון ברמה הארצית וברמת הסניף במיקוד לעיר ואזור הפעילות. כלים אלה ואחרים יאפשרו לכם להגיע להצלחה ורווחיות כלכלית בתוך זמן קצר של מספר חודשים.

גם עסק לעיצוב שיער אשר כבר קיים מספר שנים, ואפילו כזה אשר מצליח ומשגשג מתקשה לממש את מלוא הפוטנציאל וזאת מכיוון שהיכולת שלו כיחיד לא מאפשרת לו להתפתח ולהרוויח באותו אופן עם היה פועל בתוך קבוצה גדולה, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת שמירה על כוח האדם וטיפוח הצד המקצועי. שאלות כמו האם העובדים שלי יודעים להביא לקוחות חדשים? האם הם נותנים שירות טוב? האם הם מוכשרים מספיק? האם הם מכניסים מספיק כסף ? מקבלות מענה ברשת מספרות HEADS באמצעות תכנים ושיטות ניהול שהטמענו הודות לניסיון של מעל 20 שנה בתחום עיצוב השיער.  

אנו שמים דגש על ניהול נכון של המספרה, שימור לקוחות קיימים ובמקביל מערך של הבאת לקוחות חדשים תוך שמירה על מבנה ארגוני נכון לצמיחה. התוצאה היא שדרוג וייעול מתמיד וקבוע של העבודה ודחיפה קדימה להגדלת הרווחים וניצול הפוטנציאל העסקי של כל סניף החבר ברשת.


 

2. להיות חלק ממשפחה

הרבה בעלי עסקים לא מבינים למה צריך לרתום את העסק שלהם למותג של מישהו אחר, וכאן צריך לשנות את הגישה המחשבתית. ההצטרפות לרשת היא הצטרפות למשפחה אשר מתפקדת כמו קבוצה שלה יש מטרות וחזון משותף. חשבו על הכספים והאנרגיות שייחסכו מכם ברגע שהמספרה שלכם תהפוך להיות חלק ממותג אחד שדואג לזרם של לקוחות חדשים, דואג לאספקה של חומרי גלם וציוד למספרה, מרים את רמת המקצועיות של שאר מעצבי השיער, דואג לימי גיבוש להרמת מורל העובדים, דואג להפקות קטלוגים וחשיפה תקשורתית גם בחו"ל, אצלנו מעצב השיער הוא כוכב והמספרה שלך תוכל להגיע לגבהים חדשים שלא ניתן להגיע אליהם ללא כוח הקבוצה.

בסופו של יום מה ששבאמת חשוב הוא מה שיקרה למספרה שלכם אחרי ההצטרפות ולא מה יהיה כתוב על שלט הכניסה. הסתכלו מסביבכם, העולם שייך לרשתות. גם בארץ בעלי עסקים מבינים את הכוח של הרשת, יותר ויותר בעלי עסקים קונים זכיינות לרשתות בתחומי עיסוק שונים. המודעות בקרב ספרים ובעלי מספרות בישראל ליתרונות של זכיינות בתחום עיצוב השיער עדיין נמוכה אך עם הזמן שעובר אנחנו מתיישרים למגמה העולמית של מעבר לכוח הרשת.

משפחת HEADS

 

 

3. להתמקד ביצירה

רבים נתקלים בקושי רב לעסוק בניהול שוטף של המספרה ובמקביל בעבודה השוטפת של עיצוב השיער ובנוסף גם בדאגה לרווחה ושביעות רצון הלקוחות. כחבר ברשת מספרות HEADS ירדו מכם הרבה מטלות ניהוליות. הרשת לוקחת על עצמה את כל הנושא הארגוני, המיתוג, השיווק, הדרכות וקידום העובדים דבר שיוביל לשחרור הזמן שלכם וכעת תוכלו להתפנות לעבודה האומנותית והיצירתית, לעבוד בשקט בממלכה שלכם.

תסרוקות יצירתיות

 


4. להגיע לחשיפה ארצית ולבמות בינלאומיות

רשת HEADS משקיעה משאבים רבים ומחשבה בכל מה שקשור לקידום העבודה בסניפים ולחשיפה מקסימלית של חבריה, בין היתר, באמצעות צילום קולקציות ופרסום כתבות במגזינים בארץ ובעולם, הופעות על במות בינלאומיות בחו"ל, הדרכות מקצועיות ופיתוח קווים וטכניקות חדשות.

מעצבי שיער מובילים

 


5. ליהנות מיתרון הגודל

אחת המטרות ברשת מספרות HEADS היא לאחד בין מעצבי שיער מצליחים. כל חבר ברשת נהנה מהצטרפות של חברים חדשים וככל שהרשת גדלה אז היתרונות גדלים. כשאתם מתחברים לרשת בעלת סניפים רבים אתם שותפים להצלחה – אתם מקבלים כוח! משמעות המטרייה הרחבה של העשייה הארגונית והשיווקית שהרשת פורסת היא שאתם בתור זכיינים תוכלו ליהנות מהטבות ותנאים מועדפים אצל ספקים שונים מה שלא הייתם יכולים לקבל בתור מספרה אחת בודדת ולא משנה כמה היא מצליחה.

 

6. לקלוע בול עם מיתוג מדויק

מיתוג הוא כלי שיווקי רב עוצמה. החוכמה היא לא רק לוגו יפה ומושך, אלא גם המשמעות והמסר שמסתתרים מאחוריו. מאחורי המיתוג והשיווק מסתתרים הרבה קווי מחשבה, בהם גם השפעות פסיכולוגיות, דפוסי מחשבה והתנהלות עכשוויים. חברת HEADS עובדת עם כרישים בתחום הניהול, השיווק והפרסום, כותבים, גרפיקאים, אנשי תוכן, מנהלי אתרי אינטרנט, בלוגרים ואחרים, ששירותיהם עומדים לרשות הרשת וחבריה.

 


7. להצטרף לבשורה השירותית

השדרוג וההתייעלות שעוברים על המספרות בעת ההצטרפות לרשת מספרות HEADS מביאים איתם גם בשורה שירותית שתגרום ללקוחות שלכם לדבר רבות על השירות המעולה והייחודי דבר שגורם להם לעשות לכם שיווק מפה לאוזן. הלקוח הישראלי מאוד דעתן ובשל תחרות גדולה ופערי מחירים גבוהים הוא נוטה "לדלג" בין מספרות וכאן אנו יוצרים כלים אשר ישאירו את הלקוחות נאמנים אצלכם במספרה.

HEADS נותנת לכל זכיין מענה בדמות כלים ייחודיים לפיתוח מעגל שירותי ושימור לקוחות שיטתי ומקצועי, בהם פקידות שיווקיות שמנהלות את הסניפים ודואגות שכל לקוחה תקבל את מלוא תשומת הלב, אלמנטים מיתוגים פנימיים ונוהלי עבודה מסודרים החל מאיך לענות לשיחת טלפון של לקוח פוטנציאלי ועד הרגע שהלקוח עוזב את המספרה.

 

8. להרוויח מהיום הראשון

בהצטרפות כזכיינים לרשת מספרות HEADS תקבלו מיד חבילת אלמנטים וכלים שונים שישדרגו אתכם ואת צוות העובדים מהיום הראשון להצטרפות. דמי ניהול חודשיים משמשים עבור רכישת חומרי גלם ועבודה, וכמובן שיווק ממוקד סניף. חשוב להדגיש, הרשת לא מחפשת להתפרנס על חשבון חבריה, אלא ליהנות מגודלה. ככל שמצטרפים יותר חברים חדשים והרשת גדלה, גדלות האפשרויות והיכולות, ויורדות ההוצאות והעלויות.

 


9. לקבל הדרכות על בסיס קבוע

רשת מספרות HEADS מנהלת את בית הספר לעיצוב שיער HairCollege שבו עוברים על בסיס קבוע השתלמויות והכשרות כל מעצבי הרשת, כל אחד מקבל מענה לפי הצרכים הספציפיים שלו וכולם יכולים לשדרג את היכולות המקצועיות בהתאם לטרנדים העכשויים. מרגע שתצטרפו לרשת כבר לא תהיו תלויים בהדרכות של חברות הטיפוח. ההדרכות מתקיימות באופן שוטף אחת לחודש. כמו כן, ברשת שמים דגש חזק על מיומנות המכירה של העובדים וגם תחום זה מקבל ביטוי בהדרכות.

בית ספר לעיצוב שיער

 


10 . בלעדיות בעיר שלך!

עכשיו תחשוב שכל העוצמה הזו של הרשת מכוונת לסניף שלך, אתה מקבל בלעדיות בעיר שלך ותוך זמן מאוד קצר כולם ידעו שזו המספרה הטובה ביותר בעיר, דמיין כמה לקוחות תקבל, יוקרה, הערכה למקצועיות ולא פחות חשוב, הלקוחות יהיו מוכנים לשלם לך יותר ממה שאתה מצליח לגבות היום.

יש עוד הרבה סיבות למה כדאי להצטרף כזכיין בניהם הטרנד הירוק 

רשת HEADS מבדלת את עצמה מיתר המספרות גם ע"י הפיכת הרשת "לירוקה" באמצעות פיתוח שירותים ומוצרים ייחודים הבלעדיים לרשת, הדבר בא לידי ביטוי באמצעות חיסכון באנרגיה בכל הסניפים, שימוש בחומרים ללא התערבות כימית, מחזור שפופרות ומוצרים נלווים ועוד. הבידול מיתר המתחרים לבינינו מכווין לקוחות חדשים וטובים לסניפים.


רשת מספרות HEADS הוקמה בשנת 2008 ומונה כיום 9 סניפים בפריסה ארצית.


לפרטים : 072-2773176

פניות אחרונות
אני רוצה ללמוד עיצוב שער (תספורות לגברים)
קרית גת
11/02/2020 19:29:12
אני אלרגית לצבע שיער שמכיל ppd הייתי מעוניינת לדעת איפה באזור בקעת אונו ניתן לצבוע??
בקעת אונו
10/02/2020 17:09:57
לימודים לעיצוב שער וכל מה שבה מסביב צבעים אחלקות תיסרוקות ערב .תודה
אזור המרכז
08/02/2020 20:20:02
רוצה לעשות צבע טבעי ללא ppd אמוניה וכו
בת-ים
08/02/2020 19:09:29
מעוניינת בייעוץ לטיפול בתלתלים
פתח תקוה והסביבה
05/02/2020 12:42:59
תסרוקת (אסוף) לחתונה .. שיער מתולתל - ארוך עבה
נתניה והסביבה
04/02/2020 15:24:51
«יולי 2022»
אבגדהוש
1 2
34 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31