ייעוץ מקצועי מהיר

איך לעצב שיער בדקה

זה בשבילך!

זאת שכל בוקר מתעוררת עם מחשבון זמנים, מצאנו לך שיטה לחסוך בזמן. בעזרת הטיפים החביבים שאספנו תוכלי (לפחות) לארגן את ראשך בעשר דקות בלבד.

 

התארגנות זריזה ויעילה היא תכונה חשובה במונחים המהירים של היום יום, אך גם כשמדובר בימים גשומים וקודרים.

בימים הקפואים בהם הזמן מתנהל לו בהילוך איטי ואנחנו מנהלות דו שיח עם השעון המעורר על מתי לצאת מהמיטה (הוא אומר שבע ואת אומרת שבע וארבע דקות, ואחרי ארבע דקות את רוצה שבע ושבע דקות), ובסוף בסוף, כשאת כבר מובסת, תמיד צצה האופציה של סחר חליפין: פחות שתי דקות איפור תמורת שתי דקות שינה. התארגנות זריזה תגרום לך להרגיש שניצחת את הזמן.

אז בשבילך, זאת שכל בוקר מתעוררת עם מחשבון זמנים, מצאנו לך שיטה לחסוך בזמן. בעזרת הטיפים החביבים שאספנו תוכלי (לפחות) לארגן את ראשך בעשר דקות בלבד.

עיצוב שיער


כמו כל בחורה נבונה, את בוודאי מבינה שאת העבודה העיקרית את משקיעה מבעוד מועד. או במילים אחרות, רוצה שיער מסודר בעשר דקות? תעבדי קצת קודם על הזכות להשיג את זה.

התספורת.

כלל ראשון וחשוב, עוד לפני ההתארגנות, הוא לדאוג לתספורת נכונה. הבעיה העיקרית שרוב הנשים מתמודדות איתה על הבוקר נובעת מגזרת התספורת. תספורת נכונה תקבע את מראה השיער, או התלתלים. כן, ברוב המקרים בהם מדובר על שיער סורר ובעל אופי משלו מדובר על תלתלים (והתלתלים, כמה שהם יפים, ככה הם קשים). אז כמו שאמרנו, דירוגים עדינים בתספורת, יגרמו לשיער פשוט "לנוח" בטבעיות על הפנים.

החפיפה.

בשביל התארגנות בוקר מהירה ולמען סידור שיער מהיר וקל יותר, עדיף להשאיר את המקלחת ללילה. לחפוף כמובן בשמפו המיועד לסוג השיער. החפיפה תתבצע על כל השיער, כשהשמפו תפקידו לנקות את הקרקפת משאריות החומר הנותר על הראש לכלוך ואבק שאספנו במשך היום.

אחרי השמפו תבוא המסכה (יותר יעילה ממרכך, ולא משטיחה את השער כמו המרכך) את המסכה מורחים חמישה סנטימטרים מתחת לקרקפת ומטה (לא על הקרקפת). המסכה צריכה להכיל בתוכה דבש, חיטה וויטמין פרו 5 ולא צריכה להכיל בתוכה חומרים שומניים ודביקים, כמו ווקס, גריז או שמן.

אחרי החפיפה, לייבש בנגיעות עם מגבת (לא לסחוט את השיער), הייבוש הוא טבעי, וחשוב לא לשחק עם השער (נכון, זה קשה) למרוח מעט קרם (בקמצנות) על קצוות השער (אפשר מעט קרם גם על אמצע השער אך לא על השורשים) ולזכור שוב שפשוט לא נוגעים בשיער (משחק בשיער גורם לו להפוך לקופצני ומנופח).

העיצוב.

שיער מתולתל עבה ומלא: השיטה לעצב את התלתל היא שילוב של מוס יחד עם קרם לחות.

קרם הלחות גורם לריכוך השיער והזנת השיער, המוס שומר על הנפח וסוגר את התלתל ונותן את הצורה לתלתול "נקי" המונע "פריזיות" ונפח מיותר. המוס לא בא לרכך את השיער אלא רק לעצבו.

שיער דליל ומתולתל: כיוון ששיער זה לא נוטה להתקרזל, קל לעצבו עם קרם לחות, וקרם החייאה טיפולי. (פעמיים בשבוע).

שיער מתולתל דק: רק בקרם לחות.

 

טיפ

אין לטפל בשיער מתולתל "על יבש" - אלא רק אחרי מקלחת / אחרי שמרטיבים את השיער.

לא להשתמש בחומרים שומניים על השיער, (ויטמין E, ווקסים, כמו גריז, או אפילו שמן של ממש) כיוון שהשומן גורם ל"פריזיות" בשיער. יש לנו שומן טבעי בקרקפת שלנו ואין צורך בשימון נוסף שסופח אליו לכלוך, מגעו לא נעים וברוב המקרים גם גורם לפצעים בפנים.

לתיאום הגעה טלפוני ויעוץ אישי | 1700-50-87-50

 

עדכונים אחרונים
סדנת בלונד מאסטר - קורס למתקדמים בנושא צבע בלונד
קורס טכניקות צבע, עבודה עם בלונד והבהרת שיער, ניקוי פיגמנטים.
HEADS - רשת המספרות הגדולה בישראל
רשת HEADS דוגלת בחשיבה ירוקה תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים, אותם היא מעניקה ללקוחותיה.
«מרץ 2019»
אבגדהוש
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 1819 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31