ייעוץ מקצועי מהיר

גיפט קארד

כרטיס מתנה של רשת מספרות Heads

כיף לקבל, תענוג לתת!

 גיפט קארד

פנקו את האהובים שלכם עם גיפט קארד של רשת מספרות Heads – כרטיס נטען בכל סכום שתרצו המעניק לבעליו אפשרות ליהנות מכל השירותים שלנו, בכל אחד מסניפי הרשת!

אידיאלי כמתנה לחברה קרובה, לעמיתים מהעבודה, לחותנת או לכלה. כל לקוחה שתיכנס אלינו עם גיפט קארד, תקבל יחס של כלת יום הולדת, טיפול אדיב ומסור וחוויית שירות הכי טובה שניתן להעניק!

שאלי אותנו על המבצע המיוחד...

 

מוצרי ד”ר סורבי

בלעדי לרשת מספרות Heads - סדרת המוצרים היוקרתית של ד”ר סורבי.

מדע מתקדם והבנה מעמיקה בתחום השיער, לתוצאות טיפוליות יוצאות דופן.

מדע בתחום הרפואה האסתטית, פיטותרפיה (רפואת צמחי מרפא) והבנה מעמיקה בתחום השיער. אלה הם שלושת עמודי התווך המרכיבים את הפילוסופיה של מותג Dr. Sorbie.

סדרת המוצרים היוקרתית מתבססת על נוסחאות אורגניות, שנבדקו מעבדתית והציגו תוצאות טיפוליות יוצאות דופן, בשנים של פיתוח, מחקר והתאמה ובקבוצות מדגם שנבדקו על-ידי מעצבי שיער מובילים ומומחים לתחום בריאות
השיערה.

סדרת המוצרים Phytobalance של Dr. Sorbie, פותחה באופן בלעדי עבור לקוחות רשת המספרות הירוקות Heads, על-מנת לתת מענה לצרכים של לקוחותיה המעדיפים קוסמטיקה אורגנית וטיפולית. מומחי השיער של רשת מספרות Heads הם בעלי ניסיון עשיר באיבחון נכון של מצב השיער והתאמה נכונה של טיפול מדוייק וטבעי לשיערך.

נוסחאות סדרת Phytobalance של Dr. Sorbie, מבוססות על תמציות של צמחים טבעיים בשילוב מגוון עשיר של חומרים פעילים כגון תמציות שמנים, חלבון, מחצבי ים המלח וחומצות אמינו המסייעות לשיקום מבנה השיער ומשפרות את איכותו.

 

עדכונים אחרונים
סדנת בלונד מאסטר - קורס למתקדמים בנושא צבע בלונד
קורס טכניקות צבע, עבודה עם בלונד והבהרת שיער, ניקוי פיגמנטים.
HEADS - רשת המספרות הגדולה בישראל
רשת HEADS דוגלת בחשיבה ירוקה תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים, אותם היא מעניקה ללקוחותיה.
«אפריל 2021»
אבגדהוש
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 2223 24
25 26 27 28 29 30