×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

שיקום שיער

מעוניינת לקנות את השמפו והמרכך
22-06-2024 19:35

HEADS באר שבע

23-06-2024 08:47

צבע וגוונים לשיער

24-06-2024 12:56

HEADS באר שבע

תספורת
25-06-2024 10:31

HEADS נס ציונה

מבקשת לקבל הצעת מחיר לתספורת לתלתלים
26-06-2024 18:49

HEADS נס ציונה

רציתי לדעת האם מתמחים בתספורת לתלתלים ומה העלות להסתפר אצל יגאל גוט. תודה
27-06-2024 10:25

HEADS ראשון לציון

02-07-2024 19:04

HEADS ראשון לציון

שלום, אנו מספקים שירותי צילום ושיווק לעסקים ברשתות החברתיות ולקידום מכירות. אנחנו יודעים איך להבליט את המספרה שלך כך שתזכה לשליטה מקסימלית באופן שבו היא מוצגת. נשמח לעבוד ביחד. ניתן להתרשם מעבודותינו באתר שלנו ובאינסטגרם - @glebsmirnovpro ליצירת קשר: גלב סמירנוב - 050-4637585
03-07-2024 13:40

HEADS ראשון לציון

04-07-2024 08:17

HEADS ראשון לציון

גזרתי לה את הפאות בצד אחד יצא מושלם ואחד יצא קצר חייב בהקדם האפשרי
05-07-2024 06:24

החלקת קראטין

 

המדריך המלא להחלקת שיער קראטין

 

מה זו החלקת קראטין? למי מתאים לעשות החלקת קראטין? מה חשוב לדעת על החלקת שיער בשיטה זו ומהם היתרונות והחסרונות הנלווים לשיטה? כל מה שרציתן לדעת על החלקת קראטין במדריך שלפניכן.

החלקת קראטין

 

מה זו החלקת קראטין?

 

החלקת שיער בשיטת קראטין היא החלקה זמנית לשיער, וזאת לתקופה מקסימאלית של עד שלושה חודשים. החלקה זו מיושמת באמצעות פורמולות שונות שהמרכיב העיקרי בכל אחת מהן הוא חומר הקרטין שהוא למעשה חלבון סיבי היוצר בין היתר את הרקמות הקרניות של השיער. חלבון ה-קראטין מצוי באופן טבעי בשיער של כל אחד ואחת מאיתנו ותפקידו הוא לשמור על שלמות השיער.


לאיזה סוגי שיער מתאים לעשות החלקת קראטין?

 

תהליך החלקת שיער קראטין מותאם אומנם לכל סוגי השיער הקיימים, אך הוא מיועד בעיקר לנשים הסובלות משיער יבש, סדוק, חסר ברק ושברירי. תהליכי החלקת שיער באמצעות קראטין מיושמים גם למטרות טיפול בשיער פגום.

ברוב המקרים, טיפולי החלקת קראטין מיועדים לנשים המעוניינות ליהנות ממראה שיער חלק, בריא ומלא ברק וזאת לפרקי זמן תקופתיים האורכים בין שלושה לשישה חודשים בהתאם לסוג השיער ומראה השיער טרם ההליך הטיפולי.

מכיוון שתקפידו של חלבון הקראטין הוא להעשיר את השיער, הליכי החלקת שיער קראטין מותאמים לנשים ששיערן נפגם לאורך השנים עקב טיפולי שיער שונים אשר יושמו באמצעות רכיבים כימיים, לרבות, טיפולי צבע, פסים, גוונים, החלקות שיער לא מוצלחות ועוד. במקרים אלו, ה-קראטין הוא למעשה החלקה משקמת לשיער, וזאת הסיבה שהוא מהווה את אחד מטיפולי השיער הנפוצים ביותר בשנים האחרונות.


החלקת קראטין יתרונות וחסרונות

 

החלקת שיער באמצעות קראטין הינה פעולה המאפשרת לכל אחת ואחת מכן ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר: טיפול שיער המותאם לכל סוגי השיער, לרבות, טיפול בשיער מתולתל, טיפול יעיל המיועד בין היתר למטרות שיקום שיער פגום מכל סיבה שהיא, טיפול משקם להחלקות שיער יפניות או ברזילאיות שלא צלחו, וכמובן, טיפול שיער מהיר יחסית לשיטות החלקה אחרות.

מנגד, חסרונות שיטת קראטין להחלקת שיער כוללים: החלקה זמנית לפרק זמן קצר של מספר חודשים, פעולת החלקה שתוצאותיה תלויות בסוג השיער המטופל וטיפול שיער המחייב אתכן בפעולות תחזוקה שוטפות לשמירה על תוצאות הטיפול לאורך זמן. כמו כן, החלקת קראטין מסוכנת במקרים בהם החומר העיקרי המשמש למטרות ההחלקה הינו פורמלין.

חשוב לדעת: בחלק מהתרכובות המשמשות למטרות החלקת קראטין נעשה שימוש בחומרים משמרים דוגמת: מתילן גליקול ופורמלין. חומרים אלו ידועים כחומרים המסוכנים לבריאותכן, ולכן מומלץ ככל הניתן להימנע מהחלקות שיער המבוססות על חומרים אלו. אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן להיוועץ עם מעצב השיער בכל הנוגע לסוגי החומרים המרכיבים את התרכובות השונות המשמשות לצרכי ההחלקה. כמו כן, מומלץ לבחור בתרכובות החלקת קראטין אורגנית בהן חומר הקראטין מצוי בכמויות גדולות מכל חומר אחר.

 

החלקה זמנית לשיער

 

לפני ואחרי החלקת קראטין

 

בדומה לכל שיטת החלקה אחרת, גם את שיטת קראטין להחלקת השיער מומלץ ליישם אך ורק אצלך מעצבי שיער מומלצים להחלקת קראטין. טיפול בקראטין אומנם יעניק לשיערכן את המראה החלק, הגמיש והמבריק יותר, אך יחד עם זאת תוצאות הטיפול משתנות משיער לשיער ולכן חשוב לקבל ייעוץ מקדים ממעצב שיער המתמחה בשיטה.

לפני הטיפול חובה לבצע הליכי שטיפה וחפיפה יסודית של השיער, ולאחר מכן לייבש את השיער בפן. עם ייבוש שיערכן, מעצב השיער יבצע מריחה הדרגתית של תרכובת החומרים המבוססת על ה-קראטין על כל חלקי השיער. לאחר השלמת פעולת מריחת החומר על שיערכן תדרשו להישאר עם החומר על גבי השיער למשך שעה שלמה ורק לאחר מכן לשטוף את השיער בעזרת מים בלבד. לאחר שטיפת החומר מהשיער, מעצב השיער יחליק את שיערכן באמצעות פן או כל מכשיר אחר ליישור והחלקת שיער.

על מנת שתוכלו ליהנות מתוצאות הטיפול לאורך זמן, מומלץ לעשות שימוש במסכת שיער המבוססת על חומר ה-קראטין ובתכשירי חפיפה ללא מלחים. כמו כן, רצוי שלא לחפוף את השיער מדי יום וזאת מכיוון שכל חפיפה מפחיתה את אפקטיביות הטיפול. במידה וביצעתן את ההחלקה במהלך חודשי הקיץ, מומלץ לשטוף את השיער במים מתוקים לאחר שהייה בבריכה או בים.


טיפים מעשיים לשמירה על תוצאות ההחלקה בשיטת קראטין

 

• הימנעו מחפיפת השיער במשך שלושה ימים מיום ההחלקה

• הקפידו לא לאסוף את השיער כעשרה ימים לאחר ההחלקה

• כל טיפול שיער אחר מומלץ לבצע רק לאחר 10 ימים מיום ההחלקה, לרבות, טיפולי צבע

• הימנעו מפעילות ספורטיבית למשך 14 יום מיום ההחלקה

• הקפידו על חפיפת שיערכן באמצעות שמפו ללא מלחים וללא מקפיצים כימיים

• הקפידו על שימוש תדיר בספריי מגן במידה ושיערכן נחשף לשמש למשך מספר שעות ביום בנוסף לכל אלו, אנו ממליצים לכל אחת ואחת לבקר באופן תדיר וקבוע את מכון השיער או המספרה בה בוצע הטיפול, וזאת לצרכי קבלת טיפים נוספים ממעצב/ת השיער בכל הנוגע לתחזוקת השיער ושמירה על תוצאות ההחלקה לאורך זמן.


החלקת קראטין - שאלות ותשובות

 

בשורות הבאות ריכזנו עבורכן מספר שאלות נפוצות בכל הנוגע להחלקת קראטין ולצידן תשובות מקצועיות.

 

מה ההבדל בין החלקת קראטין להחלקה יפנית? – ההבדל העיקרי בין החלקת קראטין לבין החלקה יפנית טמון בתוצאות הטיפול, כאשר בהחלקה יפנית תוצאות הטיפול נותרות עימכן לצמיתות ואילו בהחלקת קראטין מדובר בתוצאות חלקות הנותרות עימכן לתקופה זמנית של שלושה עד שישה חודשים.

 

האם החלקת שיער קראטין מאושרת במשרד הבריאות? – משרד הבריאות אומנם טרם גביש עמדה החלטית בכל הנוגע לטיפולי קראטין אך מרבית מותגי הפורמולות בהם מעצבי השיער השונים עושים שימוש למטרות החלקת קראטין הינם מוצרים המאושרים על ידי משרד הבריאות. כפי שפירטנו למעלה, מומלץ להימנע ככל הניתן מהחלקות שיער המבוססות על תרכובות המכילות את חומר הפורמלין בריכוזים גבוהים. חומר זה הינו מסוכן לבריאותכן.

 

האם אפשר לעשות החלקת קראטין קבועה וגם החלקת שיער קראטין זמנית? -  החלקת שיער קראטין ניתנת ליישום גם למטרות החלקה קבועה וגם למטרות החלקה זמנית, כאשר הדבר תלוי בעיקר בסוג השיער המטופל ומראה ומצב השיער טרם הטיפול. כמו כן, ניתן לבצע טיפול שיער משולב הכולל החלקת שיער משולבת יפנית וקראטין. טיפול זה מיועד בעיקר לנשים בעלות שיער פגום במיוחד, כאשר טיפול ההחלקה מיושם באמצעות חומרי החלקה קבועה (השיטה היפנית) ולאחריה מתבצע טיפול נקודתי באזורי השיער הפגומים באמצעות קראטין הנחשב גם לחומר משקם לשיער.

 

כמה עולה החלקת קראטין? – טווח המחירים להחלקת קראטין נע בין 500 ל-2,500 שקלים לטיפול, וברוב המקרים, מומלץ לבצע החלקת קראטין השוואת מחירים בין מכוני השיער השונים. כמו כן, אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן לבצע הליך החלקת קראטין המלצות לפני בחירת המקום בו תבצעו את הטיפול.

 

החלקת קראטין ביתית או במספרה? – בדומה לכל שיטת החלקה אחרת, גם שיטת קראטין להחלקת השיער מומלצת ליישום אך ורק במכוני שיער ומספרות. כיום, תוכלו אומנם למצוא מספר תכשירי טיפוח המיועדים למטרות שימוש ביתי אך תכשירים אלו אפקטיביים אך ורק במקרים בהם השימוש בהם נעשה על ידי איש מקצוע.

 

אחרי כמה זמן צריך לחפוף אחרי החלקת קראטין? – כפי שפירטנו למעלה, חפיפת השיער לאחר טיפול קראטין מומלצת שלושה ימים מיום ההחלקה, וגם זאת באמצעות תכשירי חפיפה ללא מלחים וללא מקציפים כימיים. כיום, תוכלו ליהנות מתכשירי חפיפה המיוצרים מחומר ה-קראטין וגם ממסכת קראטין אשר תסייע לכם לשמור על תוצאות הטיפול לאורך זמן.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162