×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

החלקת שיער

09-06-2024 12:13

החלקת שיער

 

שיער חלק?

 

העיסוק בהחלקת שיער היה מאז ומתמיד נחלתן של נשים רבות שביקשו להחליק את שיערן ולא בחלו לשם כך באמצעים.

 

החלקת שיער בעבר

 

טריקים ביתיים ושיטות סבתא כמו גיהוץ השיער הרטוב במגהץ, טכניקת סיבוב השיער על הראש המוכרת בשמה "אבו -עגילה" ועד החלקת גבס באמצעות חומרים כימיים שונים אכן הצליחו במידה זו או אחרת להחליק את השיער, אך התפוגגו כלא היו בעת החפיפה הראשונה ובנוסף הותירו, במקרים רבים, שיער יבש, מפוצל, דהוי ולעיתים גם נזק בלתי הפיך.


החלקת שיער, מה חדש בתחום?

 

בשנים האחרונות אנו עדים לחידושים משמעותיים בתחום החלקת השיער ששינו לחלוטין את הדימוי השלילי שנתפס כלפי שיטות ההחלקה המוכרות. הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לא רק החלקת שיער איכותית, אסטטית ולאורך זמן, אלא גם שילוב של חומרים טבעיים המטפחים את סיבי השיער ומראה בריא וזוהר.

 

סוגי החלקת שיער

 

החלקה ברזילאית:

החלקת שיער בטכנולוגיה ברזילאית נועדה לטיפול בכל סוגי השיער, במיוחד לשיער צבוע, פגום ודק. באמצעות שיטה זו ניתן להחליק, בקלות יתרה, שיער גלי ומתולתל, למנוע בו נזקים עתידיים ולהעניק לשיער ברק ויופי. החלקה ברזילאית מכילה מולטי-ויטמינים, מינרלים וקולגן המעניקים לשיער חוזק ובריאות. החלקה ברזילאית היא למעשה מסכה תמידית על השיער.

החלקה יפנית:

החלקת שיער בטכנולוגיה יפנית נועדה לטיפול בשיער עבה ובריא שאינו פגום או הרוס. הטיפול מתאים גם לבעלות שיער צבוע ללא גוונים אך אינו מתאים לבעלות שיער יבש או מובהר. הטכנולוגיה היפנית לא רק מחליקה את השיער, אלא גם מחייה אותו, הופכת אותו לבריא יותר ומקנה לו שפע של ברק ויופי.

לאחר טיפול החלקה יפנית ניתן לצבוע את השיער בכל צבע וגוון.

חשוב לדעת: החלקת שיער הינה כלי קוסמטי, כמו למשל צבע או סלסול, וההצלחה של הכלים הנ"ל מותנת בגורם האנושי שהוא מעצב שיער.

 

החלקת שיער לצמיתות-יש דבר כזה?

 

"כיום המגמה היא ליצור מראה טבעי ככל האפשר תוך שמירה על מרקם השיער ובריאותו.

ככלל, החלקות שיער יוצרות שינוי משמעותי במבנה השערה.בביצוע התהליך חל שינוי דרמטי והשיער שהיה מתולתל ו/או גלי הופך לאחר טיפול של מספר שעות לחלק ועם פחות תנועה ונפח.

חשוב לדעת כי ביצוע פעולה של החלקת שיער אצל נשים בעלות שיער מסולסל ו/או מתולתל איננה פותרת את הלקוחה מעיצוב ושימוש במייבשי שיער ומחליקי שיער חשמליים בתהליך העיצוב היומיומי.


הלקוחה נדרשת עדיין לעצב את השיער בעזרת הכלים החשמליים כאמור בתוספת מוצרים משלימים אשר נמצאו מתאימים במיוחד למבנה החדש שנוצר בשיער.

כמובן שהתהליך של שינוי והחלקה יתרום רבות ויקטין את התלות במייבשים וכו'.

אין מצב של החלקה לצמיתות.השיטה כיום מאפשרת להשיג שיער חלק הנשאר כך לאורך זמן.נכון,מרקם השיער משתנה ונשאר חלק יותר אולם עם הזמן ותוך כדי חשיפת השיער לגורמים שונים חיצוניים המשפיעים על מבנה השערה קשה לקבוע כי ההחלקה הנה פעולה הנשארת לצמיתות.


האורכים יהיו חלקים יותר מבעבר אבל עדיין לאחר מספר חודשים יהיה צורך בחידוש הפעולה בהתאם להמלצות החברות היצרניות של המוצרים וכמובן תידרש החלקה נוספת חדשה על אזור צמיחת השיער בקרבת השורשים-השיער שמצומח בקצב של 1-2 ס"מ בחודש לאחר מספר חודשים(לרוב חצי שנה)יראה שוב גלי ותידרש החלקה נוספת לצורך חידוש המראה.

בכל מקרה ניתן לומר כי פעולת ההחלקה תשפר באופן משמעותי ותשנה את מראה ומרקם השערה.
בדרך זו אנו משיגים הפחתה גם בנפח הטבעי הקיים.

 

מתי לא מומלץ לבצע החלקה לשיער?


כשאר השיער צבוע בגוון בלונד בהיר מאוד,שיער צבוע בהיר עם גוונים בהירים,שיער שעבר פעולות כימיות משמעותיות,במקרים בהם יש תופעות כמו נשירה,קשקשים,שיער יבש מאוד ומפוצל יהיה חייב בדיקה מעמיקה ויסודית לקבלת תשובה מקצועית ומתאימה באופן אינדיבידואלי" 

 

ייעוץ מקצועי מהיר

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162