×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

HEADS באר שבע

19-03-2024 11:44

HEADS נס ציונה

whatsapp
19-03-2024 16:25

פתיחת תלתלים

21-03-2024 20:49

תספורות נשים

תספורת למתולתלת
21-03-2024 21:55

צבע וגוונים לשיער

לצבוע לבלונד
23-03-2024 17:56

HEADS באר שבע

האם יש תור פנוי הבוקר לצבע ותספורת?
24-03-2024 08:49

HEADS ראשון לציון

אין
24-03-2024 21:05

תספורות נשים

25-03-2024 15:19

HEADS באר שבע

אשמח לברר עלות לסלסול שיער פרמננט לשיער שעבר החלקה (השיער הטבעי הינו מתולתל(
26-03-2024 20:40

החלקת שיער

האם יש תור להיום להחלקה אורגנית?
28-03-2024 10:05

טיפולי שיער ירוקים

 

טיפולי שיער לא חייבים להיות מסוכנים לבריאות

 

תכירו את רשת המספרות הירוקות הראשונה בישראל – רשת Heads, שמציעה מגוון טיפולי שיער מבלי להתפשר בפסיק על בריאותך.

 

 

מספרה ירוקה

 

זה כבר לא סוד שביקור במספרה עלול להיות דבר לא בריא במיוחד. כמות הרעלים והחומרים הכימיים אליהם אנו נחשפים במהלך טיפולי צבע רגילים אינם בריאים לאף אחד. אך האם זה חייב להיות כך?

 

רשת מספרות Heads מציעה פתרון אמיתי למי שהשמירה על איכות הסביבה זורמת בעורקיו ולנשים הסובלות מרגישות יתר ואלרגיה לחומרים המצויים בצבעי השיער הרגילים. החל מצבע לשיער ללא אמוניה וללא PPD ועד החלקה ירוקה נטולת פורמלין וביו-סלסול.

"הפילוסופיה שלנו היא פשוטה: בראש ובראשונה עומד לנגד עינינו העיקרון של שמירה על בריאות הלקוחות" מסביר יגאל גוט, ממייסדי הרשת ומנהל סניף נס-ציונה. "הפתרונות היום לכל סוג של טיפול נדרש, קיימים גם בחומרים איכותיים, ללא מרכיבים מסוכנים וללא תוספים העלולים להסב נזק בריאותי בטווח הקצר או הארוך. הרשת כולה עובדת לפי עיקרון זה".

אם נבדוק את רשימת השקות המוצרים של החברות הבינלאומיות הגדולות בעשור האחרון, נגלה שהעולם כולו נמצא באותו כיוון: ירוק.

"למעצבי השיער כיום יש הרבה יותר אופציות לבצע את אותם טיפולים ואף יותר טובים מפעם, תוך שימוש במוצרים שאינם מזיקים לבריאות" מספר לנו מעצב השיער אור חן, מנהל סניף תל-מונד. "מדוע לא כולם מעניקים שירותים ירוקים? שתי תשובות פשוטות. ידע וכסף. כסף, כי החומרים האיכותיים עולים טיפה יותר למעצב השיער ורבים לצערנו מעדיפים לחסוך כמה גרושים וידע, כי בכדי להגיע לתוצאות מצוינות ולשמור על בריאות הלקוחה, חייב מעצב השיער להבין היטב את התהליך שמתבצע השיער עד רמת הרכב החומרים. זו אחת הסיבות שכל עובד אצלנו ברשת משתתף בעשרות הדרכות ולא מפסיק ללמוד."

 

טיפולי שיער ירוקים

מספרה ירוקה

יום אחד, כל המספרות יהיו ירוקות, אבל עד אז...לוריאל, וולה, שוורצקופף, אינדולה, יוג'ין פרמה, רבלון, צ'י, קיון... כל חברות הצבע המובילות בעולם השיקו בעשור האחרון קו מוצרים ירוק. החל מסדרות צבע ועד החלקות. העולם כולו מבין כי יש השפעה משמעותית לחומרים מסוכנים שהיו עד היום בצבעים "רגילים" לשיער וכי מעבר לזיהום הסביבה ולסכנה הבריאותית, לקוחות רבות הנוהגות לצבוע את שיער באופן תכוף, מפתחות אלרגיה לאותם חומרים.

"מאז הקמת הרשת לפני כעשר שנים, אנחנו מקפידים להציע ללקוחותינו טיפולים ירוקים: צבעים ללא אמוניה, החלקות שיער ירוקות ללא חומרים מסרטנים, תספורת במספריים חמות, טיפולי למינציה לשיער ועוד מגוון רחב של שירותים ירוקים". מפרט לנו מיטש סולימנוב, מנהל סניף ראשון לציון ואחד המדריכים ברשת. "מגיעות אלינו נשים מכל רחבי הארץ שפיתחו אלרגיה לחומרים המצויים בצבעים רגילים ואנחנו יודעים לתת להן את הפתרון. זה מתחיל בכך שכבר בכניסה לאחת ממספרות רשת Heads, אפשר להרגיש שאין את הריח החריף של האמוניה שנודף בדרך כלל ממספרות."

 

שמירה על הסביבה

לא רק שירותים ירוקים, גם מיחזור ושמירה על הסביבהדומה שחברי הרשת אינם מתרכזים רק בשירותים ירוקים שהם מציעים ללקוחות אלא מודעים גם לאפקט החשוב של שמירה על כדור הארץ. רשת מספרות Heads מעודדת מיחזור והפרדת אשפה, דבר שקיים במעט מאוד מספרות בישראל, מתוך חינוך לשמירה על סביבה ירוקה.

מעצב השיער ראובן טפר, מנהל סניף באר שבע ואחד מהמנהלים האומנותיים ברשת, מעלה נקודה מעניינת בהיבט של שמירה על איכות הסביבה: "עצם העובדה שאנחנו עובדים עם מוצרים טבעיים ולא משתמשים בצבעים כימיים אגרסיביים משפיעה ישירות על הסביבה: מחקר שהתפרסם בארצות הברית גילה שמספרות הן אחד הגורמים המרכזיים לזיהום מי תהום בשל העובדה שהצבע הנשטף מראשי הלקוחות מכיל חומרים כמו אמוניה, PPD, פארבנים ואחרים. ברשת מספרות Heads צמצמנו את השימוש בחומרים אלו וכך אנחנו שומרים על איכות הסביבה".

 

פועלים גם לחינוך ולמודעות חברתית

שמירה על מספרה ירוקה היא ללא ספק תרומה לאיכות הסביבה ומוקד משיכה ללקוחות, בין אם מדובר בלקוחות הסובלות מאלרגיות ורגישות לחומרים המצויים בצבעים הרגילים ובין אם מדובר בכאלו שהנושא יקר לליבם.

חברי רשת מספרות Heads מוכיחים שירוק זורם להם בדם ועושים פעולות בכיוון גם מחוץ למספרות הרשת.

לאחרונה שיתפו מעצבי השיער של הרשת פעולה עם מגמת האופנה של בית-ספר תיכון בבאר שבע והפיקו יחד קולקציה מצולמת שהנושא העומד במרכזה הוא מיחזור. "חינוך ומודעות חברתית לשמירה על בריאותנו ועל הסביבה, הם הצעד הראשון שכולנו צריכים לנקוט ואנחנו גאים להיות אלו שמובילים בנושא" אומרים דודו ואלעד קליין המפעילים שני סניפים, בירושלים וברחובות. "מעבר ליצירה ולשבירת השגרה של העשייה היומיומית במספרה, הצלחנו גם ליצור קולקציה עם אמירה, כשהלבוש כולו של הדוגמניות מיוצר מחומרים ממוחזרים שבהם נעשה שימוש במספרה, כמו קופסאות צבע, שפופרות ריקות, תערים וסינרים חד-פעמיים, נייר כסף ועוד". מסביר מרק ליבשיץ מנהל סניף חדרה.

 

ירוק עולה: הרשת במגמת צמיחה

 

מנהל הרשת, יבגני שנול מסביר כי לא מדובר בטרנד ירוק. מדובר לדבריו בתפיסת עולם של מעצבי השיער מחד ושל הצרכנים מאידך. "העולם כולו הולך בכיוון ירוק יותר, טבעי יותר, בריא יותר. ברשת Heads הנושא הוא חלק מההוויה שלנו והתגובות המצוינות מצד הלקוחות מעידים שאנחנו בכיוון הנכון. עוד סימן לכך שירוק הוא העתיד: כבר היום אנחנו משווקים ליין מוצרי טיפוח ובריאות למגוון סוגי שיער, שם המותג Dr-Sorbie.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162