צור קשר מהיר

סניף תשיעי לרשת Heads

ברוך הבא לרשת, מעצב השיער גיא דויטש מתל אביב מצטרף לשמונת הסניפים הפרושים ברחבי הארץ והמספרה שלו בתל-אביב תהיה הסניף התשיעי ברשת.

ברוך הבא לרשת, מעצב השיער גיא דויטש מתל אביב מצטרף לשמונת הסניפים הפרושים ברחבי הארץ והמספרה שלו בתל-אביב תהיה הסניף התשיעי ברשת.

מעצב השיער גיא דויטש מצטרף לרשת מספרות Heads ובכך יהפוך לסניף התשיעי במספר. המספרה בבעלותו, מספרת גוונים תישא מעתה את השם "מספרת Heads תל-אביב".

דויטש בן ה-45, נשוי ואב לשלוש בנות, נולד בגליל וגדל בקיבוץ עין דור שבעמק יזרעאל, לא רחוק מהר תבור. לפני כ-15, עברו גיא ורעייתו לתל-אביב והמספרה בבעלותו נפתחה בתל-אביב. כעת, לאחר כ-15 שנה, מצטרף דויטש לשמונה המספרות שכבר חברות ברשת Heads הפרושות בכל הארץ: באר שבע, נס ציונה, רחובות, ראשון לציון, תל מונד, ירושלים, חדרה ונתניה.

תמונה וקרדיט לאתר lejournal, הראשון שבו פורסמה הידיעה.

גיא דויטש

"מצאתי קבוצה של מעצבי שיער שעושים את זה אחרת"

"אחרי שנים ארוכות שאני בעלים של מספרה ומתמודד לבדי עם אתגרי הניהול, מצאתי קבוצה של מעצבי שיער, כמוני בדיוק, שעושים את זה אחרת" מספר גיא דויטש. "הקונספט הייחודי של הרשת, שבו למעשה אני לא משנה את העובדה שהמספרה והעסק הם בבעלותי אלא מקבל מעטפת של שירותי ניהול, תמיכה בנושאי פרסום ושיווק ועבודה מקצועית משותפת עם מעצבי שיער מנוסים, היא דבר שמיד הבנתי את היתרונות שלו". דויטש מתייחס לקונספט של הרשת שהוא, בניגוד למה שחושבים מעצבי שיער רבים, לא בפורמט של זכיינות. "המספרות החברות ברשת נהנות מקשת של שירותים, איש ניהול שעובד עבורם, בדמותו של מנהל הרשת יבגני שנול, שיתוף פעולה מקצועי מלא בין הסניפים השונים וכח קבוצתי שיוצר יתרון משמעותי בכל הקשור לפרסום, שיווק, קידום והגעה ללקוחות חדשים בכל סוגי המדיות" מסביר יגאל גוט, אחד ממייסדי הרשת. "גיא, מעבר להיותו מקצוען ומעצב שיער בעל ניסיון של שנים, מבין את היתרונות הללו ומיד הבנו גם אנחנו שמדובר בשחקן קבוצתי שאנחנו רוצים אותו איתנו".


"גיא דויטש הוא תוספת מבורכת לצוות"

"ההצטרפות של גיא דויטש לרשת Heads תיתן מענה לפניות רבות שמגיעות אלינו באיזור תל-אביב" מסביר יבגני שנול, מנהל הרשת. "הודות לאסטרטגיה שיווקית רחבה שאנחנו פועלים לפיה, מיתוג וניהול יח"צ נכון, עשייה מתמדת בכל הקשור להדרכה, הפקת קולקציות ויצירה, פעילות אינטנסיבית ברשתות החברתיות וקמפיינים פרסומיים שצברו תאוצה, הרשת כולה נמצאת בתנופה ויש אחוז גבוה של לקוחות חדשים שמבקשים את השירותיים הייחודיים של רשת Heads. גיא דויטש הוא תוספת מבורכת לצוות המקצוענים של Heads ואני בטוח שיחד נגיע רחוק".

זוהי המספרה הרביעית המצטרפת בתקופה של שנתיים לרשת המצליחה. ב-2015 הצטרפו האחים דודו ואלעד קליין מירושלים לרשת, ובהמשך נפתחה מספרת Heads סניף רחובות בקניון יחד עם סניף של רשת דרך היופי. לפני כשנה הצטרף לרשת מעצב השיער יגאל חסיד והמספרה שבבעלותו הפכה לסניף נתניה של הרשת.

ביום שני הקרוב רשת מספרות HEADS מקיימת לראשונה את הכנס מספרה מצליחה :

מספרה מצליחה

עדכונים אחרונים
סדנת בלונד מאסטר - קורס למתקדמים בנושא צבע בלונד
קורס טכניקות צבע, עבודה עם בלונד והבהרת שיער, ניקוי פיגמנטים.
HEADS - רשת המספרות הגדולה בישראל
רשת HEADS דוגלת בחשיבה ירוקה תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים, אותם היא מעניקה ללקוחותיה.
«מרץ 2019»
אבגדהוש
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 1819 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31