×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

HEADS באר שבע

חייב להסתפר מחר. אפשר? תודה רבה וחג שמח
27-04-2024 21:27

HEADS באר שבע

מבקשת לקבוע תור להסתפר
29-04-2024 12:58

HEADS באר שבע

בקשה להצעת מחיר לבליאז גווני דבש על שיער חום כהה טבעי
01-05-2024 15:09

HEADS באר שבע

05-05-2024 09:51

HEADS באר שבע

אני רוצה לקבוע תור לרביעי איזור 12
07-05-2024 22:58

HEADS באר שבע

08-05-2024 15:12

HEADS באר שבע

ייעוץ ושיקום תלתלים
14-05-2024 21:29

HEADS באר שבע

גוונים ותספורת
19-05-2024 08:32

HEADS באר שבע

19-05-2024 08:53

HEADS באר שבע

21-05-2024 20:51

פודרה לעיצוב שיער

 

Moon dust – פודרה לעיצוב שיער והוספת נפח מבית Dr. Sorbie

 

מתאימה באופן אידיאלי להוספת נפח לשיער מכל סוג ללא קשר לסגנון או מרקם. מעניק לשיער עובי, צפיפות, נפח ומרקם. אינו מכביד על השיער ולא משאיר צבע או ריח מיוחד.

 

 

איזה סוג פודרה לשיער נפוץ בישראל?

 

בין מוצרי Evo Haze, The Aveda Pure Abundance, Sexy Hair, Osis Shwarzkopf ישנן פודרות דומות להוספת נפח לשיער. לרוע המזל, רובן נמצאות בכמויות קטנות ואינן זמינות במחירם. חלקם מעט דביקים ומכבידים על השיער.

בישראל מוצג רק סוג אחד, לכן אנחנו נדבר על יתרונותיה של פודרה Moon Dust מבית Dr, Sorbie מקו מוצרים על בסיס טבעי או אורגני Arte Vita.


תכונותיה של פודרה לשיער

 

פודרה מעצבת קלילה ("אבק הירח" מאת ד"ר סורבי) המעניקה נפח לשיער, מרעננת אותו בין חפיפות ועושה את השיער שופע יותר ונוח לעיצוב.

בזכות הנוסחה החדשנית אינה משאירה כתמים: היא מתמוססת, צריך רק לשים אותה על השיער או על כף היד ולשפשף קלות עם האצבע.

פודרה להוספת נפח לשיער מתאימה לשיער מכל סוג: יבש, שומני, ארוך, קצר, חלק, מתולתל, דליל ועבה. למעשה הפודרה מחליפה את התהליך הארוך של ניפוח השיער ומבטלת שימוש רב בלקה תוך שמירה על נפח לטווח ארוך של זמן.

בעזרת Moon dust את יכולה ליצור תסרוקת תלתלים מקסימים או להדגיש ולהבליט קווצות שיער בודדות.

אפשר ליצור אפקט עיצוב הטבעי ביותר, אינה דביקה ואינה מגבילה את תנועות השיער, תוך קיבוע עיצוב חדש. ידוע שתספורת יפה ומתאימה – זהו 80% מהצלחה, וה-20% הנותרים – עיצוב ויצירת סגנון.

 

פודרה Moon dust מדוע היא כה שימושית?

 

פודרה Moon dust מאוד שימושית ונחוצה במצבים כאשר לאחר הורדת כיסוי ראש או קובע עליך לסדר מחדש את השיער ולרענן את עיצובו.

תפקידה העיקרי – הוספת נפח. כמו כן, Moon dust סופגת את עודפי השומן מהשיער ולא נותנת לו להיראות רפוי ושומני. הודות לכמה תנועות תוך שניות ספורות התלתלים שלך יהיו רעננים ואווריריים יותר. בזכות הרכבה הפודרה גורמת לשיערך להתרומם, להתחלק לקווצות ולהסתדר לצורה הרצויה.

בעזרת Moon dust אפשר ליצור אפקט מט לתסרוקת, אשר בד"כ משמש לעיצוב תסרוקות עם מראה מעט פרוע – out of bed – "רק עכשיו יצאתי מהמיטה".

 

מתאימה גם לתספורות

 

באופן אידיאלי מדגישה תספורות קצרות. לצורך תיקונים במהלך היום מומלץ להשתמש באצבעות, וזה כשלעצמו מאוד פשוט ונוח. מחליפה ומבטלת שימוש נוסף באמצעי עיצוב אחרים.

 

כללי שימוש בפודרה לעיצוב שיער

 

כללי שימוש בפודרה לעיצוב שיער עצות וטיפים לשימוש בפודרה לעיצוב שיער

ישנם 2 שיטות לשימוש בפודרה: בעזרת אצבעות וישרות מהבקבוקון.

תמיד יש לשים את החומר מיד לאחר עיצוב בסיסי, כלומר, אם את רוצה תלתלים יפים ויציבים, אז תחילה צריך ליצור אותם בעזרת רולים או מסלסל ורק אחרי זה להשתמש בפודרה.

לעיצוב חד פעמי יש להשתמש בכמות קטנה של הפודרה, אך שימי לב והיזהרי, כמות קטנה מדי לא תביא לתוצאה הרצויה וכמות גדולה מדי יכולה להרוס את העיצוב.

פודרה לשיער תמיד יש לשים על שיער יבש, ולהקפיד על כך שתגיע בעיקר לשורשי השיער ורק בכמות קטנה! אחרת לא תוכלי לסרק את השיער עד לחפיפתו, השיער יהיה דביק ויקבל מראה מט.

בפודרה Moon dust ניתן להשתמש לעיצוב של כמעט כל סוג של שיער.

"אבק הירח" מאת ד"ר סורבי לא גורמת להדבקת השיער, מאפשר לך לשמור על תנועתו הטבעית, לא מכביד על השיער. ניתן להשיג בקלות אפקט של מראה פרוע רומנטי, כמו אצל כוכבי פודיום וסלבריטאים אחרים.

 

האם ניתן לתקן ולסדר את התסרוקת?

 

תסרוקת שעוצבה בעזרת פודרה זו ניתן לתקן ולסדר חזרה במהלך היום, אם התסרוקת איבדה את הנפח ניתן להחזירו תוך פריעת השיער בעזרת ידיים. בעזרת "אבק הירח" מאת ד"ר סורבי השיער שומר על רעננות, עיצוב ונפח עד 3 ימים. אריזה אחת מספיקה לשימוש ארוך טווח.

חשוב! הפודרה אינה גורמת להופעת קשקשים, אם לא היו לך אותם מלכתחילה או אם הם מופיעים אצלך לעיתים קרובות בשל סיבות אחרות.

 

לתשומת ליבך

 

שימי לב! אם יש לך נטייה לאלרגיה, תשתמשי באמצעי עיצוב אחרים, כי בכל זאת מדובר באבקה אשר לא מסתדרת ישירות על השיער, היא מרחפת קלות באוויר וגורמת להתעטשות.

שימי לב! בעת שימוש בפודרה השתדלי לעצב תסרוקת לפני הלבשת בגדים שאיתם את אמורה לצאת, וזאת כדי שהפודרה לא תתפזר עליהם, או שתכסי את כתפייך עם חלוק מספרה או כיסוי אחר.

שימי לב! אחרי שימוש בפודרה אין צורך בשימוש בלקה.

כדי לא לאבד את הברק הרצוי יש לשים את הפודרה בזהירות רבה, רק לאזור השורשים, כדי שלא תגיע לשיער לכל אורכו. להשגת אפקט מט וטקסטורה יש לשים על השיער לכל אורכו כמות קטנה של הפודרה תוך פריעת השיער בעזרת ידיים.

שימי לב! אל תשתמשי בפודרה לעיתים קרובות. הימנעי משימוש בפודרה כמה פעמים ברצף ללא חפיפה ביניהם.

רשת מספרות HEADS מציעה מגוון של פתרונות לעיצוב השיער בעזרת פודרה.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375