×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

צבע וגוונים לשיער

30-04-2024 09:51

צבע וגוונים לשיער

01-05-2024 18:09

צבע וגוונים לשיער

יש לכם צבע שיער טבעי ללא אמוניה וללא PPD? יש לי אלרגיה
02-05-2024 23:55

צבע טבעי לשיער

 

אלרגיה? יש צבע טבעי לשיער ללא PPD וללא אמוניה

 

צבע טבעי לשיער ללא PPD : תלונה נפוצה בקרב נשים היא הרגישות לצבע או אלרגיה חריפה לאחד ממרכיביו, הרי לכולנו ברור שלא נוותר על שיער יפה צבוע ומטופח ולא נפסיק לצבוע...

 

 

למה יש אלרגיה לאמוניה?

 

אלרגיה  היא תגובת יתר של המערכת החיסונית לאמוניה בצבע לשיער, אשר כתוצאה מחשיפה לגורמים זרים, הנקראים גם אלרגנים. האלרגנים חודרים אל זרם הדם ונקשרים לנוגדנים, ואלה גורמים לסדרת תהליכים כימיים בגוף, הגורמים לתסמינים אלרגיים מוכרים כגון: גרד, עיטוש, דמעת, פריחה, נפיחות ועוד.

רבים סובלים מתופעת האלרגיה אשר מקורה באמוניה בצבע לשיער, אולם מעטים מודעים לעובדה שתופעות אלרגיות יכולות להתפתח גם על עור הקרקפת, ולגרום לצרות של ממש.

 

מה פתרון?

 

צבע לשיער ללא אמוניה וללא חמצן

אז איך פותרים את הבעיה ?

ראשית -   יש למצוא מעצב שיער מקצועי בעל ידע והבנה בכימיה, הבנה במרככי ותחליפי אמוניה.

שתיים  -   לעבור טסט רגישות לגילוי מקור הבעיה.

שלוש   -   להתאים צבע שיער ללא אמוניה!

 

צבע טבעי לשיער

 

רשת Heads דואגת שספריה יהיו בעלי ידע והבנה בטכנולוגיות הכימיות והכלים החדישים ביותר, כל זאת על מנת להעניק לכם את מגוון הפתרונות והמוצרים בהתמודדות עם בעיות העור והקרקפת הנגרמות משימוש לא מקצועי בחומרים לצביעה וטיפוח השיער.

אל תתני לשיערך להיות חשוף לתכשירים לא מתאימים בעלי ריכוז כימי גבוה ולמרכיבים כימיים לא בריאים כגון צבעי השיער המכילים אמוניה או PPD (פאראפינילן דיאמין), אשר מהווים תלונה נפוצה לגירויים ואלרגיות בקרב נשים.

מומחי רשת Heads עובדים לפי שיטה חדשנית אשר מתאימה לכל ראש המופקד בידיהם את הטיפול המתאים לו ביותר, תוך דגש על מידת רגישות השיער ועור הקרקפת. בנוסף, בין המוצרים הנמנים במספרות הרשת נמצאים תכשירים חדשים היפו אלרגנים אשר מכילים ויטמינים בשילוב עם שמנים טבעיים, תמציות טבעיות ומינראליים.

תלונה נפוצה בקרב נשים היא הרגישות לצבע או אלרגיה חריפה לאחד ממרכיביו, הרי לכולנו ברור שלא נוותר על שיער יפה צבוע ומטופח ולא נפסיק לצבוע; לכן, אנו ממליצים ראשית כל לפנות למומחים לאלרגיות ולעבור טסט רגישות לגילוי מקור הבעיה!

בשלב השני, יש למצוא מעצב שיער מקצועי בעל ידע והבנה בכימיה. חשוב שמעצב השיער יהיה בעל ידע בטכנולוגיות וכלים חדישים שיאפשרו מגוון פתרונות ומוצרים בהתמודדות עם הבעיה ומובן מאליו כי כל אישה שמכבדת את עצמה לא תזניח את שיערה ותהיה מוכנה להשקיע קצת יותר בשירות איכותי שיגרום לה להרגשת ביטחון, ומראה חיצוני מרשים, זוהר ובריא.

אולם, נשים אמתיות אף פעם לא מתייאשות ותמיד ממשיכות בחיפוש פתרון לבעיה, לכן רבה הייתה שמחתן כאשר נתנו להן פתרון מידי לבעיה.

במספרות של רשת HEADS כבר שנים רבות דוגלים בגישה של טיפוח בריאות השיער. עזרנו לנשים רבות לטפל ולשקם שיער יבש ופגום, כמו כן פתרנו בעיות קרקפת שונות כמו נשירה, קשקשים ושמנוניות יתר.

צוות של רשת מספרות HEADS, בנוסף לקורסים מקצועיים רלוונטיים, עוברים הכשרות בטריכולוגיה (תורת השיער והקרקפת) והבנה במרכיבי הצבע וטכנולוגיות חדישות. ניתן לומר בוודאות שישנן מספר טכנולוגיות וצבעים לשיער ברשת אשר אינם מכילים PPD ואמוניה.

אפילו כיום, אחד ממגוון שרותי הרשת הוא צבע ללא PPD שפותח בטכנולוגיה ייחודית ועובד ללא חמצן וללא אמוניה עם יכולת כיסויי שיער לבן המגיעה ברוב המקרים לרמה של 100%.

בנוסף, בסניפים של הרשת, ניתן להסיג אמפולות היפואלרגניות אשר מומלצות לשימוש לפני כל צבע. ברשת HEADS אפילו משתמשים בחומרי הבהרה מיוחדים ללא אמוניה ונזקי שיער.

 

צבע לשיער ללא הבהרה

רוצות לדעת עוד?

 

ב- HEADS כבר מצאו פתרונות לבעיה וברשת המספרות שלהם עובדים לפי שיטה חדשנית אשר מתאימה לכל ראש המופקד בידיהם את הטיפול המתאים לו ביותר, תוך דגש על מידת הרגישות של השיער וגם של עור הקרקפת כמובן. בין המוצרים הנמנים במספרות נמצאים תכשירים חדשים היפו אלרגנים אשר מכילים ויטמינים בשילוב עם שמנים טבעיים, תמציות טבעיות ומינראליים. כנראה זו התורה החדשה בתחום השיער.

לאחרונה פנו לסניפי הרשת מספר נשים  עם תלונות לאלרגיות במטרה למצוא פתרון לבעיית הצבע. נשים שהיו מתוסכלות מכיוון שאי הרצון להסתובב עם שיער לבן מבצבץ בכל חלקי הראש והבעיה שרופא העור שלהן אסר עליהן להשתמש בצבע.

צביעת שיער בתכשירים לא מתאימים, בעלי ריכוז כימי גבוה ואפילו תכשירי לחות לשיער, עלולים לגרום לתופעות לוואי ואלרגיות כתוצאה משימוש בהם. גירוד מתמשך, פריחה יבשה, אדמומיות בעור הפנים, נגעים מוגלתיים על עור הקרקפת ואפילו אקנה באזור המצח העליון.

רשת מספרות HEADS, מזמינה אתכן לחוויה שלא הכרתן בתחום עיצוב השיער.

לרשותכן עומדים צוות המעצבים ואנשי המקצוע מהטובים מסוגם בעולם, שישמחו לעמוד לשירותכן, לייעץ, לחדש ולעצב את שיערכן במיומנות ובמסירות.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162