×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

צבע וגוונים לשיער

24-06-2024 12:56

צבע לשיער ללא אמוניה

ברשת מספרות HEADS כבר מצאו את הפתרון - צבע טבעי ללא אמוניה ושירות מנצח.

למרות שתופעות אלרגניות לאמוניה יכולות להיגרם מסיבות שונות, תלונה נפוצה בקרב נשים היא הרגישות לצבע עם אמוניה או אלרגיה חריפה לאחד ממרכיביו, במאמר זה נתייחס לנושא זה בהרחבה.

 

למה יש אלרגיה לאמוניה?

 

אלרגיה  היא תגובת יתר של המערכת החיסונית לאמוניה בצבע לשיער, אשר כתוצאה מחשיפה לגורמים זרים, הנקראים גם אלרגנים. האלרגנים חודרים אל זרם הדם ונקשרים לנוגדנים, ואלה גורמים לסדרת תהליכים כימיים בגוף, הגורמים לתסמינים אלרגיים מוכרים כגון: גרד, עיטוש, דמעת, פריחה, נפיחות ועוד.

רבים סובלים מתופעת האלרגיה אשר מקורה באמוניה בצבע לשיער, אולם מעטים מודעים לעובדה שתופעות אלרגיות יכולות להתפתח גם על עור הקרקפת, ולגרום לצרות של ממש.


מה הפתרון? –  צבע לשיער ללא אמוניה וללא חמצן

 

אז איך פותרים את הבעיה ?

ראשית -   יש למצוא מעצב שיער מקצועי בעל ידע והבנה בכימיה, הבנה במרככי שיער.

שתיים  -   לעבור טסט רגישות לגילוי מקור הבעיה.

שלוש   -   להתאים צבע שיער ללא אמוניה!

חשוב ביותר שמעצב השיער אשר מטפל בכם יהיה בעל ידע בטכנולוגיות וכלים החדישים ביותר שיאפשרו להתאים תכשיר נכון מהמבחר הקיים כיום בשוק. כזה שידע לאבחן את הבעיה בצורה המקצועית ביותר, וכזה שידע להתאים  את התכשיר והצבע הטוב ביותר לשיערכם.

 

צבע לשיער ללא אמוניה – איך זה עובד?

 

אמוניה אחראית על דחיסת הפיגמנט של הצבע ללב השערה. בצבעים ללא אמוניה הדחיסה נעשית על ידי השמנים. עקב כך היות והצבע בנוי על בסיס שמנים או תחליפי  אמוניה, לצבע כזה דרוש חמצן מיוחד עם תרכובת כימית אשר יודע לקשור שמן ומים. בנוסף בזמן הצביעה יש צורך להשתמש בשמפו מיוחד, אשר מסוגל להתמודד עם צבע לשיער ללא אמוניה.

אל תתני לשיערך להיות חשוף לתכשירים לא מתאימים בעלי ריכוז כימי גבוה ולמרכיבים כימיים לא בריאים כגון צבעי השיער המכילים אמוניה או PPD (פאראפינילן דיאמין), אשר מהווים תלונה נפוצה לגירויים ואלרגיות בקרב נשים.


צבע לשיער ללא אמוניה ברשת מספרות HEADS

 

מה שחשוב זה אף פעם לא להתייאש ותמיד לחפש פתרון לבעיה.

ברשת מספרות HEADS כבר מצאו את הפתרון . ברשת מספרות HEADS כל צוות העובדים פועלים לפי שיטה המאפשרת ברוב המקרים אבחון מדויק והתאמת צבע היפואלרגני ללא אמוניה, אשר מתאים בדיוק לשיער של הלקוח.

מומחי רשת Heads עובדים לפי שיטה חדשנית אשר מתאימה לכל ראש המופקד בידיהם את הטיפול המתאים לו ביותר, תוך דגש על מידת רגישות השיער ועור הקרקפת. בנוסף, בין המוצרים הנמנים במספרות הרשת נמצאים תכשירים חדשים היפו אלרגנים אשר מכילים ויטמינים בשילוב עם שמנים טבעיים, תמציות טבעיות ומינראליים.

 

רשת מספרות HEADS, מזמינה אתכן לחוויה שלא הכרתן בתחום עיצוב השיער.

לרשותכן עומד הצוות המיומן ביותר של מעצבי שיער ואנשי מקצוע מהטובים מסוגם בישראל.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162