ייעוץ מקצועי מהיר

קולקציה חדשה אביב 2017

מעצב השיער מרק ליבשיץ ממספרת Heads בחדרה מציג קולקציה חדשה בצבעים מרהיבים לקראת האביב.

בתמונה : מרק ליבשיץ מומחה לעיצוב שיער

 

מספרת Heads בחדרה מקבלת את פני האביב עם קולקציית עיצוב שיער חדשה ומרהיבה, פרי יצירתו של מעצב השיער החדרתי מרק ליבשיץ. יחד עם חבריו לרשת מספרות Heads, ליבשיץ יצר את מראות השיער החדשים לאביב 2017, במהלך הדרכה מקצועית שהעבירו מנהלי הסניפים של הרשת, שהיא הגדולה בישראל, לכ-200 מעצבי שיער באוקראינה.

מעצב השיער המוביל, מרק ליבשיץ, הבעלים של מספרת Heads בחדרה, מציג קולקציית עיצוב שיער חדשה בצבעים מרהיבים לקראת אביב 2017. קולקציית מראות השיער, שזכתה לשם "קולקציית סיגמא – The SIGMA Collection", כוללת 12 לוקים חדשים, שיחשפו במהלך העונה הקרובה ומציגים צבעי שיער עזים ונועזים, לצד קווי גזירה מדוייקים לפי הטרנדים החמים במסלולי האופנה ברחבי העולם.

Heads חדרה

את הקולקציה, יצרו שמונת מנהלי הסניפים של רשת Heads, רשת המספרות הגדולה בישראל, שמעצב השיער מרק ליבשיץ הוא אחד מחבריה, במהלך סמינר מקצועי לכ-200 מעצבי שיער באוקראינה. ליבשיץ וחבריו לרשת הוזמנו להעניק מהידע שלהם ולהדריך את מעצבי השיער בקווי גזירה עדכניים ל-2017 ובטכניקות צבע מתקדמות.

"הקולקציה החדשה מציגה את הטרנדים החמים בצבעי השיער, כפי שאפשר לראות אותם בשבועות האופנה האחרונים במילאנו, פריז, ניו-יורק ושאר בירות האופנה בעולם" מסביר מרק ליבשיץ, "ברשת מספרות Heads אנו מתעדכנים תמיד במה שהכי חם ונכון ומעניקים את הפרשנות האמנותית שלנו, ליצירת אופנת השיער הישראלית.

העונה הקרובה צפויה להיות מאופיינת בקווים רכים שמייצגים זרימה, לצד תספורות א-סימטריות המבליטות בקונטורינג תווי פנים. הצבעים, נועזים וחצופים, יציגו בעונה הקרובה את האישה הישראלית במלוא הדרה – עצמאית, מעודכנת ואופנתית, לא מפחדת משינוי לצבע שיער עז ובעל נוכחות ולתספורת מוקפדת עם אמירה טרנדית, ללוק מושלם."

כניסה לאתר HEDS סניף חדרה

כתובת - הרברט סמואל 91 א

מספר טלפון - 072-2773166

מנהלי הסניף - מרק וויקטוריה ליבשיץ


קרדיטים:

עיצוב שיער: מרק ליבשיץ למספרת Heads חדרה

צילום ועריכה: ורה קסימובה

איפור: אנסטסיה לבנדובסקיה

סטיילינג: אלי זלנסקי אפלבאום

ביגוד: סטרקוזה StrekoZa

 

עדכונים אחרונים
סדנת בלונד מאסטר - קורס למתקדמים בנושא צבע בלונד
קורס טכניקות צבע, עבודה עם בלונד והבהרת שיער, ניקוי פיגמנטים.
HEADS - רשת המספרות הגדולה בישראל
רשת HEADS דוגלת בחשיבה ירוקה תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים, אותם היא מעניקה ללקוחותיה.
«אפריל 2021»
אבגדהוש
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 2223 24
25 26 27 28 29 30