ייעוץ מקצועי מהיר

שירותים

רשת מספרות  HEADS מזמינה אתכן לחוויה שלא הכרתן בתחום עיצוב השיער. לרשותכן עומדים צוות מעצבי שיער ואנשי המקצוע מהטובים מסוגם בעולם, שישמחו לעמוד לשירותכן, לייעץ, לחדש ולעצב את שיערכן במיומנות ובמסירות.

לפרטים : 1-700-50-87-50 או בנייד : 055-6677545

 

 

תסרוקות

אם את רוצה להיות נחשקת אז נעצב לך תסרוקת סקסית, אולי בא לך להראות צעירה ולכן נתאים עבורך תספורת שמורידה כמה שנים טובות מהגיל, אם את רוצה להראות במיטבך ואולי אפילו להגשים פנטזיה אז הגעת למקום הנכון !

תסרוקות

כנסי לתסרוקות

 

צבע לשיער

לא חשוב אם מדובר בצבע אחיד על כל הראש, לגוונים בשיער או אפילו לגוונים של צבע שיער אומברה - צבע לשיער הוא כמו בגד, כשאשה מרגישה נוח בבגד רואים את זה, הנינוחות קורנת ממנה החוצה.

צבע לשיער

כנסי לצבע לשיער

 

החלקת שיער

החלקת שיער, מה חדש בתחום? בשנים האחרונות אנו עדים לחידושים משמעותיים בתחום החלקת השיער ששינו לחלוטין את הדימוי השלילי שנתפס כלפי שיטות ההחלקה המוכרות. רשת מספרות HEADS מציעה מגוון של פתרונות להחלקת שיער.

החלקת שיער

כנסי להחלקת שיער

 

שיקום שיער

שילוב מהפכני של מספר טכנולוגיות מובילות בתחום טיפול וטיפוח שיער יבש, פגום, דק, דליל, בעיתי ומתולתל פותח ע"י מומחים ברשת מספרות Heads. ניתן להגיע לתוצאות טיפול ייחודי שמשקם ותורם רבות לבריאות השיער הפגום.

שיקום שיער

כנסי לשיקום שיער

 

תלתלים

מכל הטיעונים, יכול להיות שזה הוא הטהור והנאיבי מכולם: הכי יפה לך טבעי. התלתלים שלך הם חלק ממך. הם האופי שלך והכי יפה לך כמו שאת, שלמה, טבעית, בדיוק כמו שהטבע התכוון. אל תפחדי להוציא החוצה את התלתלים שלך.

תלתלים

כנסי לתלתלים

 

מוצרי שיער

בחרי מוצר שיער אשר מותאמים לך או שתשלמי את המחיר. מוצרי שיער נכונים יכולים לעשות פלאים למראה שיערך אך עליך לבחור את הסוג הנכון ולא לבזבז את זמנך וכספך מבלי לקבל תוצאות.

מוצרי שיער

כנסו למוצרי שיער

 

בית ספר לעיצוב שיער

HAIR COLLEGE הינו בית ספר לעיצוב שיער שנוצר בעקבות דרישת מעצבי השיער ישראלים להשתלמויות מקצועיות ברמה של חו"ל. זהו פרי עבודתם המשותפת של אמני עיצוב שיער ובעלי רשת מספרות ארצית מובילים, יגאל גוט, ראובן טפר ומיטש סולימנוב.

בית ספר לעיצוב שיער

כנסו לבית ספר לעיצוב שיער

 

לפרטים ויעוץ אישי חייגו : 1700-50-87-50

 

עדכונים אחרונים
סדנת בלונד מאסטר - קורס למתקדמים בנושא צבע בלונד
קורס טכניקות צבע, עבודה עם בלונד והבהרת שיער, ניקוי פיגמנטים.
HEADS - רשת המספרות הגדולה בישראל
רשת HEADS דוגלת בחשיבה ירוקה תוך שמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים, אותם היא מעניקה ללקוחותיה.
«אוקטובר 2020»
אבגדהוש
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31