ייעוץ מקצועי מהיר

תוספות שיער

תוספות שיער בשיטה מיוחדת!!!

שיער ארוך יפה ומלא תוך שעה  !!! שיער 100% טבעי!!!

ישנם שיטות רבות ומגוונות של תוספות שיער. תוספות שיער לנשים, תוספות שיער לגברים. ישנם תוספות שיער עם קליפס או עם חרוזים.

בסניפים של רשת HEADS אנו מיישמים שיטות מתקדמות ביותר בתחום תוספות השיער. מדובר על דרך בטוחה להאריך שיער טבעי ללא נזקים ובזמן קצר, זהו הפתרון האידיאלי לשיער קצר ודליל ללא חרוזים וללא הלחמות ודבקים קשים !

 

הכל על תוספות שיער

משחר האנושות, שיער מלא ושופע היה תמיד סימן לבריאות ולחוסן גופני, כשם שאובדן השיער ושיער דליל מקושר באופן מיידי עם התבגרות וזקנה.

זו אולי הסיבה הבסיסית והראשונית לרצון התמידי של נשים להתהדר בשיערן השופע. כשם שמימי קדם נהגו נשים להתאפר, כך גם קיימות עדויות לתשומת הלב הניכרת שניתנה לשיער ולשימוש בתוספות שיער בדרכים כאלו ואחרות ליצירת מראה שופע.

נכון לימינו אנו, נהוג להפריד בין נושא פאות לנושא תוספות שיער שרבים גם מכנים אותו "הארכת שיער". תוספות שיער הפכו לשירות מבוקש ביותר שמבוצע כיום במספר רב של מספרות וזמין לא רק לכלות ולסובלות משיער דליל במיוחד.

הודות לשיפורים בטכנולוגיות ולשיטות מתקדמות ומוצלחות במיוחד של שימוש בתוספות שיער וההיצע הקיים של שיער אמיתי לצורך כך, יכולה כיום כל אישה לקבל את השירות במספר אופנים, בהתאם לשיטות הפופולריות הקיימות כיום.

 

שיטות לתוספות שיער

השיטות המגוונות לתוספות שיער נחלקות כיום לשתיים עיקריות: תוספות שיער קבועות וזמניות.

תוספות שיער זמניות הן קבוצות שיער המחוברות לשיער הקיים באמצעות קליפסים או סיכות.

תוספות שיער קבועות הן אלו שמחוברות לשיער הראש בדרכים מעט יותר מורכבות ואף נשארות עליו לזמן ארוך בהרבה.

גם שיטת תוספות השיער הקבועות נחלקת למספר תת שיטות וביניהן ניתן למצוא שיטות של הלחמה, הדבקה והצמדה באמצעות חרוזים.

יגאל חסיד, מעצב שיער מרשת מספרות Heads, סניף נתניה ומומחה לתוספות שיער, סוקר עבורנו את השיטות השונות:

תוספות שיער באמצעות קליפסים

"תוספות שיער אלו הן לרוב תוספות מוכנות מראש כטרס, המהווה מעין שורה של קצוות שיער התפורה יחד לאורך ומחוברת לקודקוד באמצעות קליפסים או סיכות." מסביר יגאל חסיד. "שיטה זו נהוגה לרוב לשימוש לאירוע כגון חתונה או במקרה שבו יש צורך ליצור לזמן קצר, מראה ארוך יותר של השיער. קיימות כיום תוספות שיער מוכנות בצבעים שונים, שניתן להלבישן על ראש הלקוחה בקלות יחסית וכן להסירן במהירות. זאת כמובן במקרה שבו אנו נדרשים לתת מענה זמני לצורך יצירת תסרוקת ערב או הארכה באיזור מסוים בראש".

תוספות שיער באמצעות חרוזים

"תוספות שיער אלו, מוצמדות לשיער הקיים על הראש באמצעות חרוז התופס את קצוות קבוצת השיער הנוספת, אליו מולבש, כמו בסריגה, קצה שיער נוסף, הקיים כבר על הראש. החרוז המחבר מהודק על-ידי כליל הדומה לפלייר ומקום חיבור התוספת מוסתר על-ידי שכבת השיער העליונה של הראש. כך, באמצעות חיבור של מספר קבוצות שיער במספר נקודות בראש, ניתן 'למלא' ולעבות את שיערה של הלקוחה."

תוספות שיער בהדבקה

"בשיטת תוספות הישער בהדבקה, נעשה שימוש בפס סיליקון או בחומרים מדביקים אחרים בכדי להצמיד את קבוצת השיער הנוספת לזו הקיימת על הראש. זו אחת השיטות הנפוצות כיום, אם כי חשוב להיות מודעים לחסרונותיה", מוסיף יגאל חסיד. "חומרי הדבק אינם בהכרח כאלו שטובים לקרקפת ועלולים לעיתים לגרום לגירוי. גם הסרת התוספת היא מסובכת יותר בצורה זו ויש לבצע אותה רק על-ידי מקצוען שהוסמך בהדרכה מסודרת, אחרת, עלול להיגרם נזק גם לשיער הטבעי שלפני התוספת. יחד עם זאת, התוספות המודבקות זולות במעט מהשיטות הקבועות האחרות שכן היישום שלהן מהיר יותר באופן יחסי".

תוספות שיער בהלחמה

"זו היא ללא ספק אחת מהשיטות המובילות בתחום תוספות השיער" קובע חסיד, שלו ניסיון של יותר מעשור בנושא ואלפי ראשי לקוחות שכבר עברו תחת ידיו. "חיבור תוספות השיער נעשה תוך שימוש בקרטין במקום להשתמש בדבק סינטטי.

שיטות ההלחמה נחלקות לחמה וקרה אך בכל מקרה, מדובר בחיבור חזק ובריא יותר, שאם הוא מבוצע נכון ובאופן מקצועי, יגרום לכמה שפחות נזק לשיער הקיים גם כאשר זה יגדל ויתארך. חשוב לציין שגם במקרים של תוספות קבועות, בשל העובדה שהשיער שלנו גדל ונקודת חיבור התוספת מתרחקת מהקרקפת, יש לבצע תחזוקה של תוספות השיער מדי כמה חודשים."

 

איך לבחור מעצב שיער נכון לביצוע תוספות שיער

מעצב השיער יגאל חסיד מסביר: "הלקוחה של 2017 היא לקוחה נבונה. לקוחה שחשופה להמון מידע זמין מכל מקום, אפילו בסמארטפון. חשוב מאוד להבין היטב מה הן תוספות שיער ולהיוועץ עם בעל מקצוע מומחה בתחום, כזה שעבר הסמכה מסודרת ומכיר היטב את כל השיטות לאשורן. ככל שהידע והניסיון של מעצב השיער רחב יותר, כך הוא או היא ידעו לתת יעוץ נכון ולהתאים את תוספת השיער לסוג השיער ולמצבו.

המחיר הוא ללא ספק פקטור בבחירת השירות, אך לפני כן, חשוב להבין מה נכון ומה הוא הצורך. אין טעם לשלם מעט על תוספת שתגרום נזק, או כזו שלא תחזיק מעמד. אין גם טעם לשלם מעט לבעל מקצוע ולקבל תוצאה גרועה שבסופו של דבר תאלץ את הלקוחה לפנות לבעל מקצוע אחר, לתיקון התוספות ולשיפורן".

"יתרה מזאת, כאשר אין המדובר בכלות, או בתוספת שיער המיועדת לאירוע חד פעמי, יש לבחור את מעצב השיער בקפידה רבה". באמירה זו מתייחס יגאל חסיד ללקוחה ששיערה דליל ושהיא סובלת מתופעה של קרחות ואיזורים מסויימים בראש בהן הדלילות ניכרת ונראית למרחוק.

"לקוחות הסובלות מקרחות ונשירת שיער, זקוקות לטיפול שונה בתכלית מאלו המבקשות לעבות את שיערן או להאריכו לטובת תסרוקת או שיער מלא וארוך יותר ליופי בלבד. מדובר בטכניקה שונה שכן תוספות שיער לשיער דליל חייבות להיעשות על ידי מומחה. הנזק שעלול להיגרם בשל חוסר מקצועיות עלול להיות בלתי הפיך במקרה שכזה. מומלץ לבקש לראות עבודות מצולמות של מעצב השיער ואף לשוחח עם לקוחות שעברו את התהליך."

 

שירותי תוספות שיער

פירוק וחידוש של תוספות השיער באופן מהיר ועם השקעה כלכלית מינימלית !

פשוט לתחזוקה ולא מפריע לפעילות יום יומית.

התוצאה הסופית מעניקה מראה חלק ומושלם למגע.

השיטה מאפשרת עיצוב שיער בכל סגנון וגוון רצוי.

קשת גוונים רחבה ממבחר הצבעים הקיימים ברשת.

תוספות שיער במחירים נוחים וללא פשרות על האיכות.

 

 

 

 

 

פניות אחרונות
אני רוצה ללמוד עיצוב שער (תספורות לגברים)
קרית גת
11/02/2020 19:29:12
אני אלרגית לצבע שיער שמכיל ppd הייתי מעוניינת לדעת איפה באזור בקעת אונו ניתן לצבוע??
בקעת אונו
10/02/2020 17:09:57
לימודים לעיצוב שער וכל מה שבה מסביב צבעים אחלקות תיסרוקות ערב .תודה
אזור המרכז
08/02/2020 20:20:02
רוצה לעשות צבע טבעי ללא ppd אמוניה וכו
בת-ים
08/02/2020 19:09:29
מעוניינת בייעוץ לטיפול בתלתלים
פתח תקוה והסביבה
05/02/2020 12:42:59
תסרוקת (אסוף) לחתונה .. שיער מתולתל - ארוך עבה
נתניה והסביבה
04/02/2020 15:24:51
«מאי 2022»
אבגדהוש
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 2526 27 28
29 30 31