×


תפריט נגישות

תספורות נשים

 

המדריך המלא לתספורות נשים

 

מה הקשר בין תספורות נשים למבנה הפנים? מה ההבדל בין תספורות לנשים צעירות לתספורות לנשים מבוגרות?

מהי הדרך הנכונה להתאמת תספורת ומהם הסוגים והסגנונות הקיימים לעיצוב שיער לנשים? על כך ועוד במדריך שלפניכן.

 

 

תספורת מושלמת לאישה - כיצד?

 

אחת מהדרכים האופטימאליות ביותר להשגת התספורת המושלמת לאישה היא באמצעות בחירת תספורות נשים לפי מבנה הפנים. ברוב המקרים, תספורת מושלמת לאישה היא שילוב הרמוני בין סוג השיער ואורכו לבין מבנה הפנים, כאשר גם אורך הצוואר וגודל הראש ביחס לכתפי האישה מהווים פרמטרים מקצועיים לבחירת סגנון התספורת.

מעצב שיער לתספורות נשים המתמחה בהתאמת תספורות לפני מבנה הפנים, בוחן בראש ובראשונה אופי מבנה הפנים וסוג השיער, ורק לאחר מכן, מייעץ באופן פרטני לכל לקוחה בנוגע לסגנון התספורות המושלמת עבורה.

 

תספורות נשים


איזו תספורת נשים תתאים לכן לפי מבנה הפנים?

 

נשים רבות העומדות לבקר בכל מספרה מומלצת לתספורות נשים, עסוקות בשאלה: איזו תספורת נשים מתאימה לי?על מנת לסייע לכן בבחירת סגנון התספורת בהתאם למבנה הפנים, ריכזנו עבורכן מידע כללי אודות סוגים וסגנונות שונים של תספורות נשים לפי מבנה הפנים:

 

תספורות נשים לבעלות פנים עגולות - פנים עגולות הן פנים מלאות המתאפיינות בין היתר בסנטר קטן ולחיים עגולות.

לסוג זה של מבנה פנים יתאימו תספורות נשים לשיער ארוך וגלי  בהן השיער יורד עד מתחת לסנטר. כמו כן, מומלץ לבחור בתספורות בהן ניתן להרים השיער כלפי מעלה וזאת על מנת להותיר את המצח חשוף. לנשים בעלות מבנה פנים עגולות מומלץ להימנע מתספורות קארה, תספורת נשים פוני ותספורות שביל בצד המבליטות את הפנים.

תספורות נשים לבעלות פנים ארוכות - פנים ארוכות מתאפיינות במצח וסנטר באותו הרוחב. מבנה פנים זה הינו מלבני וארוך ולכן מומלץ לבחור בתספורות המייצרת איזון בפנים ומקצרת את מראה הפנים. לסוג זה של מבנה פנים יתאימו תספורות קארה ותספורות פוני וגם תספורת קצרה לנשים המשלבת בתוכה קוצים. בכל מקרה, מומלץ להימנע משיער ארוך המעניק מימד נוסף של אורך למבנה הפנים.

תספורות נשים לבעלות פנים מרובעות - פנים מרובעות מתאפיינות בין היתר בעצמות לחיים רחבות וסנטר רחב. לנשים בעלות מבנה פנים מסוג זה מומלץ לבחור בסגנון תספורת מדורגת לנשים או בתספורות באורך קצר עד בינוני המאזן את מראה הפנים. בכל מקרה מומלץ להימנע מתספורות ישרות המתאפיינות בקצוות חדים מדי.

תספורות נשים לבעלות פנים בצורת לב - פנים בצורת לב מתאפיינות בין היתר בסנטר צר ומצח רחב, ולנשים בעלות סוג זה של מבנה פנים מומלץ לבחור בתספורות מדורגות עם מעט נפח או תלתול בקצוות השיער.

נשים בעלות מבנה פנים אובליות המתאפיינות בצורת אליפסה בהן המצב והסנטר מצויים באותו רוחב, נהנות מצורת פנים אופטימאלית לכל סוגי התספורות האפשריות. 

 

תסרוקות לנשים


בחירת תספורת על פי סוג השיער

פרמטר מרכזי נוסף בדרך לבחירת תספורות יפות לנשים הוא סוג השיער, אופיו ואורכו. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מקצועי אודות אופן בחירת התספורת בהתאם לסוג שיערן.

נשים בעלות שיער מקורזל ובעל נפח - התספורות המומלצות ביותר לנשים בעלות שיער מקורזל ונפוח הן תספורות המתאפיינות במראה שיער מוארך המשלב בתוכו דירוג. תספורות קצרות לשיער מסוג זה אינן מומלצות וזאת לנוכח העובדה שהן מייצרות נפח לא מידתי הגורם לשיער להיראות מרושל ולא מסודר.

נשים בעלות שיער מקורזל המעוניינות להפחית את מידת נפח השיער יכולות לעשות זאת באמצעות טיפולי שיער כגון: ציפוי, החלקה, פתיחת תלתלים וכדומה. יחד עם זאת, נשים בעלות שיער מקורזל המעוניינות במראה שיער נפוח יכולות ליהנות מתספורות קארה ותספורות א-סיטמטריות.

נשים בעלות שיער גלי ועבה - שיער מסוג גלי ועבה מאפשר לכל אישה לבחור בין מגוון עשיר של סוגים וסגנונות שונים למטרות עיצוב השיער. תספורת נשים לשיער גלי מותאמת ברוב המקרים בהתאם לסגנון המועדף על הלקוחה ולמידת ההשקעה של הלקוחה בכל הנוגע לטיפוח השיער במהלך היומיום.

נשים בעלות שיער חלק - סוג כזה של שיער מאפשר מגוון רחב של תספורות נשים לשיער חלק, כאשר בחירת סגנון התספורת נקבע בין היתר בהתאם למבנה פניה של הלקוחה והעדפות הסטייל האישיות שלה בהתאם לתחום עיסוקה, אורח חייה וכדומה.

נשים בעלות שיער דליל - תספורות נשים עם שיער דליל הן תספורות קצרות המיועדות למטרת יצירת נפח בשיער.  עיצוב נכון ודירוגים נכונים יסייעו לאותן נשים ליהנות ממראה שיער מלא ועשיר יותר. כמו כן, מומלץ להיוועץ עם מעצב השיער בכל הנוגע לשמירה על שיער בריא לאורך זמן.

בנוסף לסוג השיער, בחירת התספורת חייבות להיעשות בהתאם לאופיו של השיער ואורכו, לרבות, בחירת תספורות נשים לשיער קצר או ארוך, בחירת תספורות נשים לשיער דק או עבה או בחירת תספורות לנשים עם שיער מלא ושמנוני או שיער יבש.


עיצוב שיער לנשים בהתאם לגילן

 

התאמת תספורת לכל אישה הינו הליך מקצועי המתבצע בין היתר בהתאם לגילה, וזאת מכיוון שהשיער (באופן טבעי ובהתאם לגילה הכרונולוגי של כל אישה), מאבד גמישות וברק לאורך השנים. כיום, כל מעצב שיער מקצועי ומנוסה המתמחה בהליכי עיצוב שיער נשים, מאפשר לכן ליהנות ממגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים המותאמים לכל גיל ולכל אישה בהתאם לסוג שערה והסגנון העיצובי המועדף עליה. כפועל יוצא מכך, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של תספורות לנשים צעירות בגילאי העשרה ובשנות העשרים לחייהן, תספורות לנשים מבוגרות בגילאי 40+ והיצע מרשים של תספורות נשים מומלצות לכל גיל.

 

טיפולי טיפוח לשיער

 

הבסיס הראשוני להשגת מראה שיער מטופח הוא כמובן בחירת תספורת המותאמת לכל אחד מהפרמטרים עליהם דיברנו:  מבנה פנים, סוג השיער (כולל אורכו ואופיו) וגיל האישה. מעבר לכך, כל אישה יכולה ליהנות ממראה שיער מטופח ומסודר באמצעות טיפולי טיפוח אותם ניתן ליישם באופן עצמאי בבית או במספרה.

טיפולי הטיפוח לשיער מבוססים בין היתר על תכשירי טיפוח לשיער, טיפולי פן ותספורת באופן תדיר וקבוע, טיפולי גוונים לשיער, טיפולי צבע לשיער, טיפולי החלקה וכדומה. אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן, להיוועץ עם מעצב השיער בכל הנוגע לאופן תחזוקת התספורת בה בחרתן ולאופן השמירה על מראה שיער מטופח ובריא.


תספורות אופנתיות

 

עיצוב שיער, בדומה לעולמות תוכן נוספים בתחומי הסטייל והיופי, מתאפיין בטרנדים זמניים ואופנות חולפות. תספורת אופנתית לנשים היא ברוב המקרים תספורת חדשנית המבוססת על סגנונות עיצוב קלאסיים המותאמים לסוגי השיער השונים.

תספורות טרדניות לנשים הן תספורות המותאמות לכל אישה בהתאם לסוג שיערה ומבנה פניה, כאשר בין יתר התספורות הטרדניות לנשים מהשנים האחרונות תוכלו למצוא תספורות קצרות עם פוני באורכים קצרים ושונים, תספורות המשלבות בתוכן דירוגים באורכים שונים, תספורות קצרות מאחור וארוכות מקדימה ועוד מגוון רחב של תספורות טרדניות אותן ניתן להתאים לכל אחת ואחת מכן בהתאם לסגנונה האישי ובהתאם לסוג שיערה, אורכו ואופיו.


כיצד תבחרי את מעצב השיער?

 

על מנת ליהנות מהתספורת המושלמת ביותר עבורן לאורך זמן, אנו ממליצים גם לכן לבחור בקפידה את מעצב השיער באמצעותו תוכלו ליהנות מהליכי עיצוב שיער והתאמת תספורות ותסרוקות חדשות בכל פעם מחדש.

הליך הבחירה במעצב השיער חייב להיות מבוסס על פרמטרים מקצועיים כגון: ניסיונו המקצועי של מעצב השיער, היקף טיפולי השיער המוצעים לכן על ידו, מידת הפופולאריות המקצועית שלו בקרב נשים בסביבתכן הקרובה, הידע המקצועי העומד לרשותו בכל הנוגע להתאמת תספורות לפי סוג שיער, גיל ומבנה הפנים, וכמובן, הכימיה הבינאישית הנוצרת ביניכן לבינו.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162