×


תפריט נגישות

תסרוקות כלה

מראה השיער העכשווי לכלות הוא תסרוקת גבוהה אסופה עם נגיעות של רישול.

 

ובכל זאת המומחים של Heads קובעים:

 

"מה שנראה הכי טוב הוא קודם כל מה שמתאים לכלה" כל הכבוד לסולאנג' נואלס, אחותה הצעירה של ביונסה, על החתונה הקולית שלה.

היא הגיעה לאירוע כשהיא מדוושת על אופניים, לבושה בשמלה מקסימה ומינימליסטית (רק המחשוף היה די מקסימלי).

השיער היה מעוצב באפרו ענקי וחגיגי.

תסרוקות כלה

 

המדריך המלא לתסרוקות כלה

 

האירוע הגדול בפתח? השמלה ואביזרי האקססוריז הנלווים אליה כבר מוכנים? זה בדיוק הזמן לדעת הכול על סוגי תסרוקות כלה. במדריך שלפניכן תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכן אודות תסרוקות כלה.

 

תסרוקת כלה מושלמת

 

איך לבחור תסרוקות כלה מתאימה? היא ללא ספק שאלה המעסיקה (בכל רגע נתון) מאות בחורות צעירות העומדות לקראת האירוע הגדול והחשוב ביותר בחייהן: יום החתונה. באמצעות מדריך זה תוכלו להיחשף למגוון רחב של סוגי תסרוקות כלה בדרך ליצירת תסרוקת כלה מושלמת.


מספר מילים על חשיבותן של התסרוקות ביום הכלולות

בניגוד לתסרוקות ערב אחרות, תסרוקות כלה הן תסרוקות בעלות חשיבות מרבית לכל כלה הניצבת לקראת יום הכלולות. מעבר לחשיבות המעמד של אותו היום, תסרוקות הכלה ילוו אתכן גם שנים ארוכות לאחר שהאירוע הגדול יסתיים, וזאת הודות לתיעוד המצולם של האירוע. התסרוקות בה תבחרי ליום החשוב של חייך תהיה שם תמיד באלבום החתונה ובזיכרון האישי של כל אחת ואחת מכן.

לנוכח חשיבותן של תסרוקות הכלה, אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן לפנות לשירותיו של יועץ תסרוקות כלה שהוא ברוב המקרים גם מעצב שיער לכלות. פנייה יזומה מצידכן לקבלת תסרוקות כלה ייעוץ הינה פעולה אשר תבטיח לכן את התסרוקת המושלמת ליום המושלם והחשוב ביותר בחייכן.


סוגי תסרוקות כלה

 

תסרוקת כלה מומלצת היא ברוב המקרים תסרוקת המותאמת באופן פרטני לכל אחת ואחת מכן, וזאת בהתאם לכל אחד מהפרמטרים הבאים: סוג השיער, אורך השיער, מבנה הפנים, מראה השמלה והסגנון האישי אותו אתן מבקשות לעצמכן ביום האירוע.

כיום, עומדות לרשותכן סגנונות של תסרוקות כלה המותאמות לכל אחת ואחת באופן פרטני, כאשר בין יתר סוגי התסרוקות הנפוצות תוכלו למצוא:

תסרוקות כלה אסופות - הגדרה כוללת ליצירת תסרוקות כלה קלאסיות המתאפיינות בין היתר במראה רומנטי ואצילי. תסרוקות אלו מתאפיינות בין היתר בהבלטת תווי הפנים, הצוואר והכתפיים והן משלבות בתוכן היצע מרשים של עיצובים המחזיקים מעמד לאורך כל שעות הצילומים המקדימות לאירוע וגם לאירוע. היתרון הבולט בתסרוקות האסופות טמון בעובדה שגם במהלך מסיבת הריקודים תוכלו ליהנות מתחושת קלילות ונוחות מכיוון שהשיער מורם כלפי מעלה.

תסרוקות כלה חצי אסופות - הגדרה כוללת ליצירת תסרוקות בעלות מראה טבעי וגולש מצד אחד ורומנטי ואצילי מצד שני. תסרוקות אלו מיועדות בעיקר לבעלות שיער ארוך המעוניינות ליהנות משתי עולמות עיצוב השיער בתסרוקת אחת: גם שיער חצי פזור המאפשר לכן להציג את שיערכן הגולש והטבעי וגם שיער חצי אסוף, מעוצב ומסודר התואם תווי פניכן ואת מראה השמלה בה בחרתן.

תסרוקות כלה שיער פזור - הגדרה כוללת ליצירת תסרוקות בעלות מראה טבעי וגולש. תסרוקות כלה מסוג זה מותאמות לבעלות שיער (חלק/גלי/מתולתל) ארוך המעוניינות לשמור על מראה שיער טבעי באמצעות עיצובי שיער נקודתיים המעניקים לשיער את הנפח הנכון ואת הצורה הנכונה ליום האירוע. 

תסרוקות כלה אסוף ומרושל - אחד מסוגי התסרוקות המצויות בקטגוריית תסרוקת כלה אופנתית. תסרוקות אלו מותאמות לכלות המעוניינות להשיג את המראה העיצובי "המתוחכם" המשלב בין מראה אסוף וקלאסי מצד אחד לבין המראה המרושל והקליל מצד שני. תסרוקות אלו מותאמות לבעלות שיער ארוך ובעל נפח אותו ניתן לעצב באופן מסוגנן ועדיין להעניק לו מראה מרושל-אך מטופח!

תסרוקות לכלות עם שיער קצר - הגדרה כוללת למגוון רחב של סגנונות עיצוב שיער המותאמים לכלות בעלות שיער קצר או בינוני. תסרוקות אלו ניתנות למשחק באמצעות פסי צבע ותוספות שיער נקודתיות המעניקות מימד חדש לתסרוקת הקצרה.

תסרוקות כלה אסוף

 

איך לבחור מקום מתאים לעיצוב תסרוקות כלה?

 

עיצוב שיער מקצועי לכלות מוצע לכם כיום גם בסלוני כלות בהם תוכלו ליהנות משירותי איפור ושיער לכלות בנוסף לשירותי עיצוב השמלה, גם במכוני עיצוב שיער בהם ממתינים לכם מעצבי שיער המתמחים בעיצוב תסרוקות כלה וגם באמצעות מעצבי שיער לתסרוקת כלות המגיעים עד לביתכם.

ההיצע ההולך וגדל של המקומות והדרכים באמצעותן תוכלו ליהנות מעיצוב תסרוקות כלה, מחייב אתכן לבחור בקפידה את המקום המתאים ביותר לעיצוב התסרוקות, ולצורך הבחירה הקפדנית, אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכם לקיים את הליך הבחירה בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים: הניסיון המקצועי של מעצב שיער לכלות הפועל במקום בו אתן עתידות לבחור, שירותי הייעוץ המקדימים המיועדים למטרות התאמת התסרוקת לסוג שיערכן, אורכו, מבנה פניכן והשמלה אותו אתן עתידות ללבוש ביום האירוע, היקף טיפולי השיער המוצעים לכם במקום, וכמובן, הכימיה הנוצרת ביניכן לבין מעצב/ת השיער.


בתכל'ס מה עדיף: סלון כלות או מעצב שיער לכלות?

סלון כלות הינו קומפלקס בו תוכלו למצוא את כל השירותים הנדרשים להשלמת המראה ליום האירוע, החל מעיצוב השמלה, דרך התאמת אקססוריז להופעה הכללית ועד להתאמת סגנון האיפור ועיצוב השיער. מנגד, מכוני עיצוב שיער מעמידים לרשותכם שירות מקצועי אחד העוסק אך ורק בתכנון ועיצוב השיער לקראת היום הגדול.

ברוב המקרים, מומלץ לבחור באותם מכוני שיער או מספרות בהם פועלים מעצבי שיער מנוסים ומיומנים המתמחים בכל סוגי התסרוקות, לרבות, תסרוקות כלה. הבחירה במקומות אלו תאפשר לכן להתעדכן בכל הטרנדים המובילים בתחום וליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים בכל הנוגע לתכנון והתאמת התסרוקת.

מעצבי שיער מומלצים לתסרוקות כלה הם ברוב המקרים מעצבי שיער הפועלים מתוך מכוני עיצוב שיער ומספרות בבעלותם, אך בחלק מהמקרים, הם מתפעלים גם נקודות שירות בסלוני הכלות השונים הפזורים ברחבי הארץ. כמו כן, במכוני השיער והמספרות המובילות תוכלו ליהנות משירותי שיקום שיער לפני החתונה, ולהבטיח לעצמכן את המראה האופטימאלי ביותר ליום האירוע גם במקרים בהם שיערכן ניזוק או נפגם מכל סיבה שהיא.


בתכל'ס מה עדיף: תסרוקת כלה במספרה או עד הבית?

כיום, יותר ויותר מעצבי שיער מומלצים לתסרוקות כלה, מאפשרים לכם ליהנות משירותי עיצוב שיער ליצירת תסרוקות כלה עד הבית. שירות זה מותאם לכל אילו מביניכן המעוניינות בתסרוקות כלה פשוטה וקלה ליישום וזאת מכיוון שמעצב השיער מגיע לביתכן עם "קיט" (ערכת עיצוב) חלקית אשר איננה כוללת את כל האבזור העומד לרשותו במספרה או במכון לעיצוב שיער בו הוא פועל.

 


תסרוקות כלה - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

 

בשורות הבאות ריכזנו עבורכן מספר שאלות נפוצות ולצידן תשובות מקצועיות בנושא תסרוקות כלה.

 

כיצד ניתן לקבל המלצות לתסרוקות כלה?

כיום, תוכלו להיחשף למגוון רחב של תסרוקות כלה המלצות באמצעות רשת האינטרנט ודוגמת האתר בו אתן גולשות כעת. כמו כן, תוכלו להיחשף להמלצותיהן האישיות של כלות מהסביבה הקרובה אליכן: חברות ובנות משפחה. 

 

האם מומלץ לעשות שימוש בתוספות שיער?

בהחלט, תוספות שיער לכלות מהוות כיום אביזר נלווה למגוון רחב של תסרוקות כלה, וזאת למטרות יצירת מראה שיער ארוך ואצילי אותו ניתן לעצב בהתאם לתכנון ועיצוב התסרוקת הנבחרת. כמו כן, תוכלו ליהנות משירותי השכרת תוספות שיער לתסרוקות כלה ובאמצעותן ליצור את התסרוקת עליה תמיד חלמתן. כיום, תוכלו לעשות שימוש גם בכריות נפח אותן מניחים בתוך השיער והן מייצרות עבורכן את מראה השיער המלא והשופע.

 

איזה תסרוקת מתאימה לכלות בעלות מצח גבוה?

אחד מהתנאים ליצירת תסרוקת כלה מושלמת הינו הליך התאמה מלא ואישי למבנה הפנים. תסרוקות כלה למצח גבוה הן לרוב תסרוקות המייצרות איזון בין לסנטר ולהימנע ככל הניתן מתסרוקות בהן קיים נפח באזור המצח ההולך ויורד לכיוון הסנטר.

 

איזה תסרוקת מתאימה לכלות בעלות שיער דליל?

כלות בעלות שיער דליל יכולות להיעזר בתוספות שיער הנלוות כיום להיצע הולך וגדל של תסרוקות המוצעות לכל כלה. תסרוקות לכלות עם שיער דליל הן לרוב תסרוקות כלה צמה או תסרוקות כלה גלים המיוצרות על ידי תוספות שיער. 

 

באיזה שלב מומלץ להתחיל לתכנן את התסרוקת לחתונה?

מרגע קבלת הצעת הנישואין (והסכמתכן כמובן), אנו ממליצים לכם לבצע פנייה יזומה למעצב שיער המתמחה בתחום תסרוקות כלה. הייעוץ הראשוני יהיה לצרכי הצגת סגנונות עיצוב עדכניים המותאמים לסוג שיערכן, אורכו ומבנה הפנים. בשלב השני, הייעוץ יתמקד גם בהתאמת סגנון התסרוקת לשמלה בה בחרתן. שימו לב- ייעוץ מקדים יאפשר לכם לבצע גם טיפולי שיקום שיער לפני החתונה במידת הצורך.

 

האם ניתן לשנות את התסרוקת תוך כדי האירוע?

כיום, נשים רבות בוחרות ביום חתונתן לשנות את הופעתן החיצונית לאורך היום, כאשר הופעה אחת מוקדשת לטובת סשן הצילומים המקדימים לאירוע ולטקס החופה והופעה שנייה מותאמת למסיבת הריקודים במהלך האירוע. שינוי תסרוקות כלה במהלך יום האירוע מתבצע באמצעות מעצב שיער המלווה אתכן במהלך היום הגדול, או לחילופין, באמצעות תכנון מיטבי של תסרוקות כלה המאפשרות שינוי עצמי בתסרוקות תוך כדי היום.

לסיכום, על מנת ליצור את המראה המושלם והבלתי נשכח ליום הגדול והחשוב של חייכן, מומלץ לשכור את שירותיו של יועץ תסרוקות כלה מקצועי אשר יעניק לכן את הייעוץ המקדים להתאמת התסרוקת לסוג שיערכן, אורכו, מבנה הפנים ושמלת הכלה. אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן להיחשף לכמה שיותר סגנונות עיצוב שיער המותאמים לפרמטרים המשפיעים על בחירת הסגנון.

 

תסרוקות כלה בישראל

 

כאן בישראל החתונות יותר מוקפדות ולא מגיעים אליהן באופניים. תסרוקת אפרו עדיין לא נראתה מתחת לחופה, המראה הדומיננטי הוא אסוף ומעוצב. "תסרוקות כלה זו נישה בפני עצמה", אומרים המעצבים של רשת Heads.

"בסלוני כלות יש מעצבים שמתעסקים רק בזה וגם במספרות מתמחות. מדי כמה עונות הסגנון מתחלף מפזור לאסוף, מחופשי להדוק ולהיפך".

הטרנד הנוכחי הוא של תסרוקת גבוהה אסופה, מעוצבת יותר מהמראה המרושל ששלט בעונות הקודמות – אם כי נגיעות של רישול הן עדיין בטרנד. מראה מרושל דורש פחות סיכות וזה טוב: "לפעמים, אחרי החתונה, במקום להתעסק בדברים מעניינים הבעל מתחיל להוציא עשרות סיכות וזה לא נגמר..." מחייכים אנשי Heads.

הם מדגישים שלמרות שיש מראה אופנתי, חשוב להתאים את התסרוקת לכלה. "מה שנראה הכי טוב הוא קודם כל מה שמתאים לכלה.

התסרוקת חייבת להתאים לאישיות ולאופי שלה. הכלה צריכה להרגיש הכי נוח בעולם וזה מה שקובע, יותר ממראה עכשווי.

בגלל הנושא של ההיכרות עם הלקוחה, מאוד קל לסרק כלות שהן לקוחות קבועות. אם יודעים שיש מישהי מאוד עדינה, שפחות מתאפרת ולא מחויטת גם בבגדים, היא כנראה לא תתחבר למראה המפוסל והנוקשה ועדיף להציע לה משהו יותר מרושל: פזור כמו שהיא הולכת ביום יום או חצי אסוף וחצי פזור.

ללקוחה שמגיעה על בסיס קבוע לפן או צבע והיא מאוד מטופחת ומתלבשת כדאי להציע תסרוקת אסופה".

 

תסרוקת לכלה לניסיון

 

לתכנן מראש את המראה והגוון הרבה כלות מעדיפות לעשות תסרוקת ניסיון לפני יום החתונה. "נכון, תסרוקת ניסיון דורשת תמחור נוסף כי המעצב עובד ויוצר 70-80% מהתסרוקת, אבל ככה הוא יודע בדיוק מה הוא מתכוון לעשות וגם לכלה לא צפויות הפתעות.

הרבה פעמים הכנת תסרוקת הניסיון לוקחת יותר זמן מהתסרוקת ביום החתונה עצמו, כי בודקים מה מתאים, איזה גובה ואיזה צבע. למשל, הרבה פעמים רואים שמומלץ להוסיף עוד אלמנט של צבע לשיער, כדי שהתסרוקת תהיה יותר זוהרת".

ואם כבר תסרוקת ניסיון, יש כלות שמנצלות את ההזדמנות שהשיער בתסרוקת כלה כמעט מושלמת וקובעות לאותו יום צילומי טראש דה דרס (TRASH THE DRESS), טרנד חדש יחסית של סשן צילום המתעד התפרעות והתפרקות על בגדי חתן-כלה (חלופיים כמובן).

מעצבי השיער של רשת Heads מתעדכנים בטרנדים של תסרוקות כלה בתצוגות מיוחדות ובמגזינים. יש גם כלות רבות שבודקות באינטרנט ומגיעות למעצב השיער עם תמונה של המראה שאהבו. "אנחנו משדרגים את התסרוקת למה שמתאים לאותה כלה. את אותה תסרוקת אפשר לבצע כשהיא גבוהה או נמוכה, רחבה או עם פוני – לפי מה שמתאים ללקוחה".

 


התוספת שתופסת

 

תוספות שיער הן חלק משלים לתסרוקת, "אם מישהי רוצה אורך או נפח מסוים, תוספות הן מענה מצוין. תוספות יכולות גם לתת גיוון בצבע בלי לעשות שינוי בלתי הפיך בשיער עצמו. התוספות הן באיכות מעולה, עשויות 100% שיער טבעי ואפשר לשכור אותן ולהחזיר אחרי החתונה". שימו לב, בניגוד למה שנהוג לחשוב – לא תמיד יש צורך בשיער ארוך מאוד לחתונה: "הרבה פעמים כלות שיודעות שהן מתחתנות עוד חצי שנה מאריכות את השיער, סובלות מאי נוחות ומקצוות מפוצלים. בסוף הן מבקשות תסרוקת אסופה שאפשר לעשות גם עם שיער באורך בינוני".

 

כמה עולה תסרוקת לכלה?

 

תסרוקת כלה: ממש לא תסרוקת ערב

תסרוקת כלה בדומה לכל תסרוקת ערב אחרת, נקבעת בהתאם לסוג שיערכן ואורכו ובהתאם למידת ההשקעה הנדרשת על ידי מעצב השיער לסידור ועיצוב התסרוקת. כמו כן, נלווים למחיר פעולות טיפוח וטיפולי שיער הנדרשים לצורך יצירת התוצאה המרשימה ביותר.

המחיר הבסיסי של תסרוקות כלה נע בממוצע בין 1,000 ל-1,500 שקלים, ומכאן המחיר רק עולה בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכן ולהיקף העבודה הנדרשת. אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן לקיים הליכי תסרוקות כלה השוואת מחירים כחלק מקדים להליך בחירת המקום בו תבצעו את התסרוקת.

תסרוקת כלה דורשת בדרך כלל השקעה כספית לא מבוטלת, הרבה יותר מתסרוקת ערב רגילה. "זו היערכות אחרת לגמרי", מסבירים ב-Heads. "תסרוקת ערב לוקחת כ-40 דקות, היא נעשית במקביל לקבלת לקוחות נוספים במספרה ולעבודה בנוהל רגיל. חווית הביקור של הכלה שונה, מפנים 3-4 שעות לעיצוב שיער, איפור וכל ההתעסקות מסביב, תוך ויתור על לקוחות אחרים. כלה יוצאת לצילומים ואם צריכים לתקן או לחזק אחר כך אז עושים את זה".

ואחרי תסרוקת הניסיון והתסרוקת האמיתית ביום החתונה עצמו, נשאר רק לקשט בכמה פרחים טבעיים וליהנות מהחתונה. ב-Heads מאחלים לכלה מכל הלב: שיהיה לך במזל טוב !

 

תסרוקת לכלה חצי אסוף וחצי פזור זה אפשרי!

 

"הנטייה כיום בתחום עיצוב השיער לכלות היא להשאיר ככל שניתן את השיער בתנועתו הטבעית.

אנחנו כבר מצאנו את הדרך לשלב בין שיער אסוף פזור בהתאמה לנתוני השיער ולאורכים הקיימים.

להשגת מראה יוקרתי ומיוחד לכלה ושובבי ונערי מאידך ניתן בהחלט לייצר שתי תסרוקות ב"ראש אחד".

הכוונה היא שניתן לאסוף את השיער בחלק מסוים, מלפנים או מאחור לבחירה ובחלקו האחר להשאיר פזור עם תנועה חופשית.הטרנד האופנתי הזה מאוד מקובל גם באירופה בעקבות המגמה הנוכחית ובהתאם לבקשתן של נשים רבות לפני ערב הכלולות להיראות במיטבן תוך שמירה על מראה משוחרר וטבעי. 

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162