×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

HEADS ראשון לציון

אני רגישה לppd ולחימצון יש לכם צבע בישבילי
15-05-2024 17:45

HEADS נס ציונה

17-05-2024 07:37

HEADS באר שבע

גוונים ותספורת
19-05-2024 08:32

HEADS באר שבע

19-05-2024 08:53

HEADS באר שבע

21-05-2024 20:51

HEADS ראשון לציון

האם יש ביום שישי מקום לביו סלסול ומה המחיר?
22-05-2024 13:49

HEADS באר שבע

23-05-2024 13:38

HEADS באר שבע

תור לצבע ופן בבוקר של יום ראשון 26.5
25-05-2024 09:54

תספורות נשים

היי, אשמח להתייעץ לגבי סלסול ביו.
25-05-2024 19:29

תספורות נשים

26-05-2024 01:27

תסרוקות ערב

 

המדריך המלא לתסרוקות ערב

 

מהם סוגי תסרוקות ערב? כיצד תדעו איזו תסרוקת ערב מתאימה לכן? כמה עולה תסרוקת ערב ומה הפרמטרים המקצועיים לבחירת מספרות מומלצות לתסרוקות ערב? כל מה שרציתן לדעת על תסרוקות ערב במדריך שלפניכן!

 

סרוקת ערב מושלמת - כיצד?

 

תסרוקות ערב הן הגדרה כוללת למגוון רחב של תסרוקות המותאמות באופן פרטני לכל אחת ואחת מכן בהתאם לסוג השיער, אורך השיער, וכמובן, סוג האירוע. תסרוקת ערב במספרה או תסרוקות ערב בבית מושגות באמצעות עיצוב שיער בסיסי המהווה הכנה ליצירת תסרוקת ערב פשוטה או תסרוקת ערב מיוחדת, וכל זאת בהתאם למראה השיער אותו תרצו להציג במהלך הערב והאירוע.

אחת מהדרכים ליצירת תסרוקת ערב מושלמת המותאמת לסוג שיערכן ואורכו, היא באמצעות קבלת ייעוץ מקצועי על ידי מעצב שיער מומלץ המתמחה ביצירת תסרוקות ערב לכל נערה ואישה ולכל מטרה. יועץ תסרוקות מקצועי יציג בפניכן מספר סגנונות של עיצוב שיער באמצעותן תוכלו לייצר תסרוקות ערב מגוונות ושונות ובכך להפתיע את הסביבה הקרובה אליכן במראה שיער מהודר בכל פעם מחדש.

הייעוץ המקצועי ניתן לכם כיום בחינם בכל אחד ממכוני עיצוב שיער או מספרות מומלצות לתסרוקות ערב, ובכל אחד ואחת מהן תוכלו ליהנות גם משירותי עיצוב שיער ליצירת תסרוקות ערב הניתנים לכם על ידי מעצב שיער מומחה תסרוקות.


סוגי תסרוקות ערב

 

תסרוקת ערב בעלת מראה מהודר ומטופח התואם גם את סוג שיערכן ואורכו וגם את סוג האירוע שלשמו אתן דואגות לתסרוקת, מוצעת לכן באמצעות מגוון רחב של סוגי תסרוקות ערב הכוללים בין היתר:

תסרוקות ערב לשיער מתולתל - הגדרה כוללת לתסרוקות ערב שמטרתן שמירה של מראה התלתול הטבעי של השיער. תסרוקות אלו נועדו בין היתר למטרות ליטוש התלתלים ומניעת התקרזלות.

תסרוקות ערב לשיער קצר - הגדרה כוללת לתסרוקות מסוגננות המותאמות לבעלות שיער קצר עד אורך צוואר.

תסרוקת ערב לשיער בעייתי - הגדרה כוללת לתסרוקות ערב המיועדות לבעלות שיער בעייתי כגון: שיער מקורזל, שיער פגום, שיער יבש, שיער בעל צבע דהוי, שיער עם קצוות מפוצלים וכדומה.

תסרוקת ערב צמות - הגדרה כוללת לתסרוקות העושות שימוש ב-זנב סוס, לרבות, תסרוקת צמת דג, תסרוקת קוקו מסובב, תסרוקת קוקו ארוך, תסרוקת קוקו נמוך מושקע, תסרוקת צמת חבל, תסרוקת קוקו מיוחד הזוכה לנפח, תסרוקות ערב אסופות עם צמות ועוד.

תסרוקת ערב רומנטית - הגדרה כוללת לתסרוקות בעלות מראה רומנטי ומסוגנן המותאם בין היתר לנשים בעלת שיער גולש או שיער גלי.

תסרוקת ערב אופנתיות - הגדרה כוללת לתסרוקות טרנדיות הכוללות בין היתר תסרוקת ערב שיער פזור המעניקה לכן מראה שובבי וסקסי.

תסרוקות ערב קלאסיות - הגדרה כוללת לתסרוקות המיועדות בעיקר לבעלות שיער ארוך. תסרוקות אלו כוללות בין היתר תסרוקת ערב שיער אסוף המבליטה את פניכן ויוצרת עבורכן מראה אצילי שגם מצליח להגביהה אתכן במספר סנטימטרים...סוג זה של תסרוקות ערב כולל גם תסרוקת ערב חצי אסופה המעניקה לכן מצד אחד מראה שובבי ומצד שני מראה אצילי ומרשים.

חשוב לדעת: לכל התסרוקות המופיעות לעיל ולתסרוקות נוספות המוצעות לכם על ידי מעצב השיער, ניתן להוסיף אביזרים שונים המעניקים מימד נוסף לתסרוקות. כמו כן, ניתן לשלב בתוכן טיפולי שיער שונים הכוללים בין היתר: צבע, גוונים, תוספות שיער, החלקות זמניות וכדומה.

 

איך לדעת איזו תסרוקת ערב מתאימה לי?

 

כל תסרוקת ערב בה תבחרו אמורה לייחד אתכן ולהשלים עבורכן את ההופעה הכללית לאותו הערב. כפועל יוצא מכך, תסרוקת הערב חייבת להיות מותאמת גם לסוג שיערכן, גם לאורכו, גם לתווי פניכן, גם לאופי וסוג האירוע אותו אתן פוקדות באותו הערב וגם להופעה הכללית אותה אתן מתכננות לאירוע או לאותו הערב.

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של תסרוקות שיער מומלצות המותאמות לכל אחד מהפרמטרים המופיעים לעיל, וכל זאת במסגרת ייעוץ תסרוקות מקצועי אותו ניתן לקבל בחינם על ידי  מעצב שיער המתמחה בנושא. בניגוד לדעה הרווחת, תסרוקות ערב אינן מחייבות אתכן לבקר לפרקי זמן ממושכים במכוני עיצוב שיער או המספרות, וזאת הודות להיצע מרשים של תסרוקות ערב מהירות המאפשרות לכן להיראות במיטבכן במינימום זמן!


מספרות מומלצות לתסרוקות ערב - כיצד תבחרו באחת מהן?

מעצב שיער מומלץ, בדומה לכל נותן שירות אחר, מומלץ לבחור בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים הכוללים בין היתר את ניסיונו המקצועי (שנות הוותק העומדות לרשותו כמעצב שיער), היצע טיפולי השיער בהן הוא מתמחה (תספורות, תסרוקות, החלקות וכדומה), איכויות הציוד באמצעותו מאובזר המקום ממנו הוא פועל, וכמובן, הכימיה והקשר הבינאישי הנוצר ביניכן לבינו.

ברוב המקרים, המספרה הקבועה אותה אנו פוקדות מהווה עבור כל אחת ואחת מאיתנו מקום מפגש חברתי ולכן היכולת שלנו לעזוב את המספרה הקבועה ולעבור למספרה אחרת הולכת ופוחתת עם השנים. יחד עם זאת, אנו ממליצים לכל אחת ואחת מכן, להתעדכן מעת לעת בסגנונות עיצוב שיער וטרנדים חדשים בעולם תסרוקות הערב, ובמידת הצורך, אנו ממליצים לכם אפילו "לנטוש" לטיפול שיער אחד את המספרה הקבועה ולבקר במספרות ומכוני עיצוב שיער נוספים הפועלים באזור מגוריכם. זכרו- שיער הוא משהו דינמי הצומח מחדש בכל פעם ולכן חשוב שגם אופן הטיפול בו יהיה דינמי.


תסרוקות ערב לילדות ולנערות

 

תסרוקות ערב לנערות ולילדות הוא אחד מהטנדרים הפופולאריים ביותר בקרב ילדות ונערות בגילאים צעירים ומתקדמים המבקשות לעצמן את המראה המהודר והמעודכן ביותר לשיערן. תסרוקות אלו מיושמות כיום על ידי מעצבי שיער מובילים המתמחים בענף תסרוקות הערב לנשים, ובדומה לסוגי תסרוקות הערב המוצעות לנשים, גם תסרוקות ערב לילדות ולנערות מותאמות באופן פרטני לכל ילדה ונערה בהתאם לסוג שערה, אורכו, תווי פניה ומטרת התסרוקת (מסיבת כיתה, אירוע משפחתי, בילוי וכדומה).

תסרוקות ערב לילדות ונערות חייבות להיות מיושמות באופן כזה שהילדה או הנערה ירגישו בנוח עם התסרוקת המותאמת להן, וכל זאת על מנת שהן לא יצטרכו להתעסק עם השיער לאורך כל הערב.


תסרוקות ערב – שאלות ותשובות

 

להלן מספר שאלות נפוצות בתחום תסרוקות לאירועים ותסרוקות ערב ולצידן תשובות מקצועיות ממיטב המומחים:

כמה עולה תסרוקת ערב? – המחיר הבסיסי של תסרוקת ערב נע בממוצע בין 250 ל-500 שקלים, וזאת בהתאם לסוג שיערכן, אורכו ומורכבות התסרוקת בה בחרתן. יחד עם זאת, במקרים בהם נדרשת פעולת השלמה לתסרוקת כגון: צבע, סלסול, פתיחת תלתלים, החלקה, תוספות שיער וכדומה, המחיר עולה בהתאם לעלויות הפעולה. ברוב המקרים, מומלץ לבצע הליך תסרוקות ערב השוואת מחירים בין מספר מכוני עיצוב שיער ומספרות, וזאת על מנת לאפשר לכל אחת ואחת מכן ליהנות מיצירת תסרוקות ערב מושלמת בהתאם לתקציב האישי העומד לרשותה.

האם אפשר לעשות שילובים בין תסרוקות? - עולם עיצוב השיער, בדומה לכל עולם תוכן אחר הקשור להופעה הכללית של כל אחת ואחת מאיתנו, איננו קופא על שמריו, ומאפשר לכולנו ליהנות מתסרוקות ערב אופנתיות, טרדניות ומרגשות במיוחד. ברוב המקרים מדובר בתסרוקות המיועדות בעיקר לבעלות שיער ארוך המאפשר יצירת שילובים בין סגנונות עיצוב וסירוק שונים.

מה ההבדל בין תסרוקת קפואה לתסרוקת נעה? – תסרוקת קפואה היא למעשה תסרוקת המיוצבת באמצעות תכשירי ייצוב שונים השומרים על מבנה התסרוקת למשך מספר שעות עד לפיזורו המוחלט. מנגד, תסרוקת נעה הינה תסרוקת פזורה שאינה מיוצבת על ידי תכשירי שיער או אביזרי שיער נוספים. תסרוקת זו מייצרת תחושת קלילות ואווריריות. גם התסרוקות הקפואות וגם התסרוקות הנעות מותאמות יותר לבעלות שיער ארוך המאפשר משחק עיצובי על ידי מעצב השיער.

 

איך להפוך לנסיכה של הערב ולא לפשוט את הרגל?

 

מה צריכות לעשות בחורות צעירות שמתכוננות נניח למסיבת סיום בית הספר או אירוע חשוב אחר? האם ניתן להפוך לנסיכה לערב אחד בתקציב מצומצם?

אנחנו מפנים את השאלות הללו לסטייליסטים מרשת מספרות HEADS שנותנים את טיפים הכי חמים שלהם לקיץ המתקרב.

 

קודם כל צריך להתחיל מהידיים

 

על מנת לחסוך קצת אפשר לעשות מניקור רגיל בלי בניית ציפורניים מסובכת שמאוד מייקרת את הטיפול בסלון. פשוט צריך לתת לציפורניים מראה מטופל ומסודר ולשים לק אופנתי, אפשר להשתמש בצבעים של הקיץ – ירוק, כתום או צהוב. בכלל, צבע לא כל כך משמעותי מה שחשוב שהצבע יתאים ללבוש. מאוד מומלץ לעשות פרנץ', ציפורניים בצבע טבעי עם פס לבן, זה לא יקר בסלון היופי ביחס לאפשרויות רבות אחרות.

 

מה בין רגליים לתסרוקות שיער?

 

אם אתן מחליטות ללכת לאירוע עם נעליים פתוחות, בארץ אפשר לעשות זאת כל השנה, חשוב לעשות פדיקור ולשים לק עם צבע נטרלי. דבר נוסף זה לעשות טיפול קוסמטי לעקבים.

 

עכשיו נדבר על התסרוקת

 

דבר שיכול לשנות כל אישה ולהפוך אותה למלכה. תסרוקת ערב מאוד יקרה לכן יש אפשרות להקטין את ההוצאות, צריך רק לשמוע לטיפים של אנשי המקצוע ברשת; כך למשל את הדברים הכי פשוטים אפשר לעשות בבית או בסלון יופי בהוצאות הרבה יותר נמוכות.

למשל, אישה שרוצה תלתלים יכולה לעשות את זה בעזרת בייביליס או בעזרת מגהץ קרמי. אולם, מאוד חשוב למרוח על השיער קרם מיוחד שמספק הגנה תרמית בכדי לא לשרוף אותו. אפשר גם להשתמש בתוספות שיער שונות במטרה להגדיל את הנפח או צורת השיער. גם זה לא דורש תקציב מיוחד. אפשר גם לאסוף שיער ב"זנב" והמשיער שנשאר לעשות צמות קטנות ולפזר אותן על הראש בצורות שונות.

אפשר גם לשנות את השיער בעזרת אקססוריז אופנתיים ותכשיטים לשיער או עם סרט אופנתי מתאים, העיקר שתשימו לב שיהיה מותאם עם הלבוש שבחרתם.

חשוב לזכור דבר אחד: זה לא התקציב שקובע את המראה שלך, מה שחשוב זה הטעם יחד עם יוזמה. וכמובן מומלץ לפנות לסטייליסטים המקצועיים מרשת HEADS ולא צריך להפריז. גם תקציב נמוך יכול לעשות את ההבדל , סטייליסט אמיתי יוכל לעזור לך בכל מצב ובכל תקציב!

רשת מספרות HEADS מציעה מגוון של תסרוקות ערב.

 

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162