×


תפריט נגישות

פניות אחרונות מהאתר

שיקום שיער

מעוניינת לקנות את השמפו והמרכך
22-06-2024 19:35

HEADS באר שבע

23-06-2024 08:47

צבע וגוונים לשיער

24-06-2024 12:56

HEADS באר שבע

תספורת
25-06-2024 10:31

HEADS נס ציונה

מבקשת לקבל הצעת מחיר לתספורת לתלתלים
26-06-2024 18:49

HEADS נס ציונה

רציתי לדעת האם מתמחים בתספורת לתלתלים ומה העלות להסתפר אצל יגאל גוט. תודה
27-06-2024 10:25

HEADS ראשון לציון

02-07-2024 19:04

HEADS ראשון לציון

שלום, אנו מספקים שירותי צילום ושיווק לעסקים ברשתות החברתיות ולקידום מכירות. אנחנו יודעים איך להבליט את המספרה שלך כך שתזכה לשליטה מקסימלית באופן שבו היא מוצגת. נשמח לעבוד ביחד. ניתן להתרשם מעבודותינו באתר שלנו ובאינסטגרם - @glebsmirnovpro ליצירת קשר: גלב סמירנוב - 050-4637585
03-07-2024 13:40

HEADS ראשון לציון

04-07-2024 08:17

HEADS ראשון לציון

גזרתי לה את הפאות בצד אחד יצא מושלם ואחד יצא קצר חייב בהקדם האפשרי
05-07-2024 06:24

WINTER is COMING

למרות שהחורף שלנו בהשוואה למזג האוויר הסוער שמשתולל ברחבי העולם, הוא משחק ילדים, לירידה בטמפרטורות בחודשי הקיץ הישראלי, יש השפעה משמעותית על השיער שלנו. מומחי רשת מספרות Heads, מסבירים כיצד ניתן לשמור על השיער גם בתקופה הקרה.

חילופי העונות והשינויים בטמפרטורות היום יומיות, יחד עם מספר גורמים נוספים, משפיעים משמעותית על השיער שלנו במהלך תקופת החורף. השיער סובל מנטייה להישבר, מיובש מוגבר בשל שימוש תכוף במייבש השיער מצד אחד ושמנוניות יתר של הקרקפת מצד שני.

מעצבי השיער של רשת מספרות Heads, מעניקים טיפים ועצות שימושיות שיסייעו לנו לשמור על השיער בריא, מלא ברק ומעוצב בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, גם בעונה הקרה.

 

בתור התחלה, בקרי אצל מעצב השיער שלך

 

טיפים של מעצבי שיער מובילים בישראל.

 

הקיץ הארוך של מדינת ישראל, שתיירים מכל העולם נהנים ממנו ומקנאים בנו לגביו, אינו בהכרח מיטיב עם השיער שלנו. החשיפה הממושכת לשמש, הביקורים התכופים בים ובבריכה, הלחות באוויר, הזיעה בימי החמסין ואפילו העובדה שאנו אוספים שיער ארוך בגומיות שיער המושכות את השיער השורש, כל אלה אינם מוסיפים לבריאותו.

בראש ובראשונה, עם תחילת העונה, הדבר הנכון יהיה לקבוע תור למעצב השיער שלך. להבדיל אלפי הבדלות, כמו שנכנסים עם הרכב למוסך לבדיקת תקינות לפני החורף, כך גם רצוי לגבי השיער.

מעצב שיער מנוסה ומיומן יבצע אבחון מדויק של השיער ומצבו וימליץ בפניך על דרך הטיפול בו. ככלל, מומלץ לבצע תספורת בתחילת העונה, דבר שמצד אחד יחייב אותך להגיע למספרה ולבצע את "הטיפול התקופתי" וגם יעניק לשיערך את הצורה והקו המעוצב, לצמיחה מסודרת יותר של השיער בהמשך. באם שיערך סובל מיובש מוגבר או מנטיה להישבר, למעצב השיער יהיו פתרונות עבורך, שלא את כולם חייבים לבצע בטיפול הראשון. אפשר בהחלט להחליט על תכנית טיפולית, שתתפרש על פני הפעמים הבאות בהן תבקרי במספרה.


השתמשי במסיכה מזינה לשיקום השיער

 

לרוב, השיער מגיע לסיומו של הקיץ כשהוא פגום ויבש. קרני השמש, המלחים במי הים והכלור במי הבריכה, הם לא בהכרח הדברים הכי חיוניים לשיער. באופן כללי, הגשם שוטף את האבק מהאוויר ולכן בקיץ קיים יותר זיהום אויר שגם הוא משפיע על שיערך.

מסיכת הזנה לשיערך תחולל פלאים בנראות שלו. בין אם את רגילה להשתמש במסיכה לשיער ובין אם לא, רצו להתאים את המסיכה בה תשתמשי למצב השיער. זאת תעשי לאחר שמעצב השיער יאבחן את מצב שיערך תוך שימת לב גם לקרקפת ולמידת השומניות שלה.

יש חשיבות גם לשמפו שבו את משתמשת במהלך תקופת החורף. יתכן וחוסר איזון מסוים בשיערך יפתר על ידי החלפת השמפו שבו את משתמשת לשמפו אחר. אין המשמעות שעליך לרכוש שמפו במאות שקלים, אך עליך להבחין בין שמפו מזיק לשמפו זול. כאשר השמפו הוא שניהם, מומלץ שלא להשתמש בו.

 

תסרוקות חורף


הימנעי משימוש מוגבר במייבש השיער

 

באופן טבעי, השיער שלנו מתייבש לאט יותר כאשר הטמפרטורות הן נמוכות. יתרה מזאת, מאחר שקר לנו ואנו חוששים להתקרר, אנו ממהרים לייבש את השיער באמצעות מייבש שיער.

ככלל, ייבוש במייבש שיער אינו דבר בריא במיוחד. בפרט כאשר הוא מתבצע בחורף כאשר אנו מנסים לגרום לשיער להתייבש ולא מנסים לעצב אותו. השימוש התכוף מייבש את השיער וגורם לו לשבירה ולקצוות מפוצלים.

מה עושים? משתדלים למעט בשימוש במייבש השיער, אלא אם אין ברירה. משתמשים בתכשירים לפני ולאחר הייבוש שיזינו את השיער וישיבו לו את הלחות שאנו מתאמצים כל כך לייבש ממנו.


תספורת במספריים חמות לשמירה על קצוות בריאים

 

שימוש במספריים חמות במהלך התספורת, יבטיח שהשיער לא יסבול מקצוות מפוצלים ויגן עליו טוב יותר כאשר ייחשף לחום של מייבשי השיער.

בחינה מיקרוסקופית של שיער שנגזר באמצעות מספריים רגילות וכזה שנגזר באמצעות מספריים חמות, יעמוד על ההבדלים בין השניים: הקצה הנגזר באמצעות מספריים רגילות, לעתים יהיה שבור ונוטה להתפצלות מהירה יותר ואילו השיער שנגזר באמצעות מספריים חמות, הקצה שלו יחזיק מעמד זמן רב יותר בהרבה לפני שיתפצל.

אם כבר החלטת להשתמש באחד הטיפים הקודמים ולהגיע למעצב השיער שלך לעידכון הפריזורה לקראת העונה הקרה, בקשי ממנו תספורת במספריים חמות. השיער שלך יודה לך.


חורף הוא הזמן להתפרע בכל מה שקשור לצבע

 

הנה נתון מעניין שכדאי שתדעי: בתקופת החורף, צבע השיער שלך מחזיק מעמד יותר זמן לפני שיתחיל לדהות או לאבד מהברק שלו. הסיבה היא כנראה יותר מאחד והיא מורכבת משילוב של גורמים: השיער חשוף פחות לשמש, פחות ניזוק מזיהום האוויר, פחות סובל ממלחים שיש במי הים ומכלור שיש במי הבריכה. באופן טבעי, אנו נוטים לחפוף פחות את שיערנו בזמן החורף, אם כי יש להקפיד על איזון רמת השומניות בקרקפת (זה כבר טיפ אחר).

אם רצית שיער בגוון עז, או אפילו חשבת על ללכת על גוון כחול או סגול ולא העזת עד כה, לאחר אבחון נכון והתאמת הגוון, תוכלי ליהנות בתקופת החורף מצבע שיער בוהק ומלא חיים לאורך זמן רב הרבה יותר לפני שתצטרכי לחדש אותו. עוד נתון מעניין, שהדעות לגביו חלוקות אך הוא בכל זאת שם: השיער גדל לאט יותר בתקופת החורף. המשמעות? השורשים מבצבצים לאט יותר והצבע נשמר לזמן ארוך יותר.

 

תסרוקת לחורף


למניעת נשירת שיער, הוסיפי ויטמינים לתפריט

 

במהלך תקופת החורף, יש לשיער נטייה לנשירה מוגברת. חילופי העונות, שינויי התזונה ושימוש יתר במייבש השיער, כמו גם המעבר מחום לקור והבדלי טמפרטורות בין פנים לחוץ.

אל תחכי למצוא את קבוצת השערות הראשונה על הכר. הקפידי להוסיף לתזונה היום יומית שלך ויטמינים, אל תפצחי בדיאטות דרסטיות שמונעות מהגוף סוג מסוים של מזון בריא. דיאטות דרסטיות והפרת האיזון התזונתי של הגוף יכולים לגרום להגברת הנשירה.

מטפלים המקשרים את מצב הגוף למצב הנפש יטענו כי יש יותר מקרי עגמומיות או דיכאון קל בתקופות קרות בחיינו. הקישור בין מצב הרוח לבריאות השיער הוא פשוט. כך או אחרת, גם אם אינכם מאמינים גדולים בנושא, תמיד, אבל תמיד, מומלץ להיות שמחים. חייכו יותר. זה בחינם וזה עובד.


איך נפטרים מהחשמל הסטטי המעצבן הזה?

 

חשמל סטטי בשיער הוא תופעה שנתקלים בה יותר ויותר בחורף. בהגדרה, חשמל סטטי הוא תופעה פיזיקלית הנוצרת כתוצאה מחוסר איזון בין המטענים החיוביים לשליליים בחומר. בתנאי מזג אוויר יבש, כפי שאנו חווים בחורף, המוליכות של האוויר קטנה ולכן יש נטייה להצטברות יתר של מטענים. אל דאגה, כמות החשמל הסטטי בשיער אינה מספיקה בכדי לחשמל מישהו למוות אך היא ללא ספק מציקה כאשר היא גורמת לשיער להזדקר ולא להסתדר כמו שצריך.

מה עושים? כאשר יש חשמל סטטי, מספיק מגע בכדי לנטרל אותו או במילים אחרות, לפרוק את החשמל הסטטי מהשיער. בכדי למנוע מראש את הצטברותו, עלינו לבטל את תנאי הסביבה שיוצרים אותו. סרום או קרם לשיער יעשו את העבודה במקרה הזה והלחות שנעניק לשיער באמצעותם, יפחיתו את התופעה באופן משמעותי.


בדקי את מידת השומניות בקרקפת

 

דווקא בתקופת החורף, יש להקפיד ולבדוק מה היא רמת השומניות של הקרקפת. תזונה עשירה בשומנים במהלך החורף משפיעה על השיער כמו גם העובדה שאנו ממעטים לחפוף את השיער בהשוואה לתקופת הקיץ. האמת היא שחפיפת השיער נועדה יותר לניקוי הקרקפת מאשר לניקוי השיער.

כיצד נבדוק מה היא מידת השומניות בקרקפת? פתחי שביל והעבירי את אצבעך על הקרקפת. אם הרגשת שהאצבע שמנונית יותר מהרגיל, המשמעות היא שהקרקפת שומנית. אין צורך להיבהל. זוהי תופעה רגילה. רצוי עם זאת לשמור על האיזון של הקרקפת באמצעות מסיכה מזינה מחד וחפיפה יום יומית מאידך. האם בחפיפה יום יומית בחורף לא נזיק לשיער בגלל השימוש במייבש שיער? התשובה היא כן. ולכן התזונה הנכונה והשימוש בחומרי טיפוח נכונים, חשובים כל כך לשיער.

 

עדיין לא בטוחה? פני למומחה בתחום השיער

 

במהלך תקופת החורף, כשאת מרגישה שהעור שלך אינו כתמול שלשום, את פונה לרופא העור או לקוסמטיקאית שלך. כך גם בנוגע לשיער שלך. זכרי, למעצב השיער שלך יש את הכלים והידע לאבחן נכון את שיערך. הבנת מבנה השיער, מצבו לאור טיפולים כימיים שעבר כמו החלקות וצבע, יחד עם מצב הקרקפת שלך, כל אלה ירכיבו את הדיאגנוזה שאליה יגיע מעצב השיער שלך.

קבעי תור לייעוץ בתחילת העונה. אם אין לך עדיין מומחה שיער שמטפל בך, את תמיד מוזמנת להיכנס לאחד מסניפי רשת המספרות הגדולה בישראל, רשת Heads. הטיפול הנכון בשיער שלך מתחיל בפגישה הראשונה, כאשר יחד, את ומעצב השיער שלך מוצאים את המראה הנכון שאליו תרצי להגיע והשימוש בחומרים הנכונים בהתאם גם לשגרת יומך. החורף אמנם מגיע, אך אין סיבה שלא נעבור אותו בשלום.

ייעוץ מקצועי בקליק

מספרת Heads באר שבע

שעות פעילות: ימי: א, ד, ה - 9:00 - 20:00 יום ב - 9:00 - 19:00 יום ג - 9:00 - 15:00 יום שישי : 9:00 - 15:00
טלפון: 072-2706375
מספרת Heads נס ציונה

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 8:30 - 19:00 יום שישי: 8:30 - 14:30 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773168
מספרת Heads ראשון לציון

שעות פעילות: ימי: א, ג, ד, ה - 9:30 - 20:00 יום שישי: 8:30 - 15:00 יום שני ושבת - הסניף סגור!
טלפון: 072-2773162